Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Ochrona zdrowia

Standardy GS1 są wykorzystywane w ochronie zdrowia od lat. Korzystają z nich nie tylko firmy farmaceutyczne i producenci wyrobów medycznych, ale również szpitale i apteki, czy hurtownie i dystrybutorzy.

Standardy GS1 usprawniają odczyt i wymianę danych w handlu farmaceutycznym. Obecnie standardy GS1 są zalecane przez takie instytucje, jak: Komisja Europejska, EFPIA, EUCOMED, FDA oraz Ministerstwa Zdrowia Wielkiej Brytanii, Nowej Zelandii czy Kanady.

Jednym z kluczowych rozwiązań jest kod GS1 DataMatrix. Zapewnia on optymalizację wielu obszarów operacyjnych oraz podnosi poziom bezpieczeństwa pacjenta o 50%.

Zalety stosowania standardów GS1 w ochronie zdrowia

Grupa robocza Ochrona zdrowia

Serdecznie zapraszamy do udziału w pracach grupy roboczej GS1 Polska do spraw poprawy bezpieczeństwa pacjenta i efektywności ekonomicznej szpitali.

Materiały edukacyjne

Animacje o standardach w branży

Kliknij poniżej belkę z tytułem i obejrzyj animację.

Business case’y  z całego świata

Zapraszamy do biblioteki zawierającej wszystkie studia przypadków GS1. Użyj wyszukiwania lub filtrów, by odkryć jak standardy GS1 wspierają branżę medyczną.

Przejdź do biblioteki

Szkolenia i konsultacje

Na bieżąco realizujemy szkolenia ze znakowania i identyfikacji wyrobów medycznych UDI. Zapraszamy do śledzenia naszej zakładki ze szkoleniami.

Organizujemy konsultacje firmowe skrojone pod wymagania zamawiającego. Skontaktuj się z nami, a doradzimy, jakie rozwiązanie jest najlepsze dla Twojej firmy. Napisz do nas: konsultacje@gs1pl.org

Skontaktuj się z nami

Hanna Walczak

Menedżer ds. wdrożeń standardów GS1

Magdalena Fertsch-Ślęk

Starszy specjalista ds. standardów GS1

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.