Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Kody kreskowe

Kody kreskowe to graficzna wizualizacja identyfikatorów produktów, jednostek logistycznych, lokalizacji, środków trwałych i zwrotnych, dokumentów, kontenerów, ładunków i usług.

Zamów kod kreskowy

Czytniki (skanery) i kolektory kodów kreskowych ułatwiają przechwytywanie danych zapisanych w formie graficznej. W ten sposób można zautomatyzować różnorodne procesy biznesowe, zwiększając wydajność i zmniejszając koszty.

Poznaj kody kreskowe:

EAN/UPC (EAN-13, EAN-8, UPC-A, UPC-E)

Przeznaczony do skanowania w punkcie sprzedaży (POS) ze względu na sprawność przechwytywania informacji.

Zobacz więcej

ITF-14

Przeznaczony do kodowania tylko numerów GTIN, może być drukowany bezpośrednio na podłożu z tektury falistej (pudełku kartonowym) bez straty na wydajności odczytu.

Zobacz więcej

GS1-128

Umożliwiający zakodowanie wszystkich kluczy GS1: numeru seryjnego, numeru partii, daty ważności, ilości, numeru zamówienia klienta itp. Obowiązkowy element etykiety logistycznej GS1.

Zobacz więcej

GS1 DataBar

Rodzina kodów skanowanych w punkcie sprzedaży. Mimo znacznie mniejszych rozmiarów niż tradycyjne mieszczą dodatkowe informacje. Sprawdzają się zwłaszcza w produktach z krótką datą przydatności.

Zobacz więcej

Potrzebujesz wsparcia we wdrożeniu standardów w firmie?

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.