Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Kody kreskowe i 2D

Kody kreskowe i 2D to graficzna wizualizacja identyfikatorów produktów, jednostek logistycznych, lokalizacji, środków trwałych i zwrotnych, dokumentów, kontenerów, ładunków i usług.

Zamów kod kreskowy/2D

Czytniki (skanery) i kolektory kodów kreskowych i 2D ułatwiają przechwytywanie danych zapisanych w formie graficznej. W ten sposób można zautomatyzować różnorodne procesy biznesowe, zwiększając wydajność i zmniejszając koszty.

Poznaj kody kreskowe i 2D:

EAN/UPC (EAN-13, EAN-8, UPC-A, UPC-E)

Przeznaczony do skanowania w punkcie sprzedaży (POS) ze względu na sprawność przechwytywania informacji.

Zobacz więcej

ITF-14

Przeznaczony do kodowania tylko numerów GTIN, może być drukowany bezpośrednio na podłożu z tektury falistej (pudełku kartonowym) bez straty na wydajności odczytu.

Zobacz więcej

GS1-128

Umożliwiający zakodowanie wszystkich kluczy GS1: numeru seryjnego, numeru partii, daty ważności, ilości, numeru zamówienia klienta itp. Obowiązkowy element etykiety logistycznej GS1.

Zobacz więcej

GS1 DataBar

Rodzina kodów skanowanych w punkcie sprzedaży. Mimo znacznie mniejszych rozmiarów niż tradycyjne mieszczą dodatkowe informacje. Sprawdzają się zwłaszcza w produktach z krótką datą przydatności.

Zobacz więcej

GS1 DataMatrix

Dwuwymiarowy symbol 2D do specjalnych zastosowań. Umożliwia kodowanie informacji na niewielkich przestrzeniach, z dodaniem informacji uzupełniających. Kod szczególnie wykorzystywany przez branżę medyczną.

Zobacz więcej

GS1 QR

Kod 2D, bardziej wyrafinowany kuzyn kodów kreskowych. Czarne moduły na białym tle rozmieszczone na powierzchni kwadratu mogą zawierać 100 razy więcej informacji.

Zobacz więcej

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.