Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Nie masz konta w GS1?

Zarejestruj się w GS1 Polska

Masz konto w GS1?

Większość spraw załatwisz szybko i wygodnie w elektronicznym panelu obsługi MojeGS1.

Co możesz tam zrobić?

  • zawrzesz umowę przystąpienia do Systemu GS1
  • zawrzesz umowę na ZAKUP nowej puli kodów kreskowych GS1
  • zarządzisz swoją bazą produktową
  • podejrzysz informacje o aktualnych i archiwalnych rozliczeniach
  • skontrolujesz bieżące saldo płatności i zapłacisz on-line
  • sprawdzisz historię użycia konta
  • prześlesz wniosek o rezygnację

 

Przejdź do MojeGS1

GS1 Polska

ul. E. Estkowskiego 6
61-755 Poznań

Zarejestrowana w Poznaniu pod numerem:
KRS 0000598394
REGON 363569948
NIP 7831736664
GLN 5901234560009

Biuro Obsługi Klienta:
biuro@gs1pl.org
tel. 61 62 81 590

od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 16:00

Patrycja.Banach@gs1pl.org, Patrycja.Gaj@gs1pl.org, Krystyna.Rutkowska@gs1pl.org
izabela.okulewicz@gs1pl.org, jolanta.matusiak@gs1pl.org
Patrycja.Urbanowicz@gs1pl.org, Malgorzata.Wojdecka@gs1pl.org
Dariusz.Jadczak@gs1pl.org
Magdalena.Walesiak@gs1pl.org, Katarzyna.Nowacka@gs1pl.org
Dominik.Kupisz@pit.lukasiewicz.gov.pl, Pawel.Kazmierczak@pit.lukasiewicz.gov.pl, Artur.Schonknecht@gs1pl.org
Artur.Schonknecht@gs1pl.org, Agata.Witkowska@gs1pl.org
Marzena.Kubiak@gs1pl.org, Patrycja.Banach@gs1pl.org, Patrycja.Gaj@gs1pl.org, Krystyna.Rutkowska@gs1pl.org
Zbigniew.Rusinek@gs1pl.org
Magdalena.Walesiak@gs1pl.org, Katarzyna.Nowacka@gs1pl.org
biuro@gs1pl.org

    Napisz do nas

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem tego formularza potwierdzasz, że zapoznałeś się z „Polityką prywatności”.

    * pola obowiązkowe

    Help Desk

    Uczestnictwo w Systemie GS1

    Izabela Okulewicz

    Jak uzyskać kod kreskowy?

    Jolanta Matusiak

    Jak uzyskać kod kreskowy?

    Michalina Mydlarz

    Jak uzyskać kod kreskowy?

    Marzena Kubiak

    Jak uzyskać kod kreskowy? Rejestr lokalizacji MojeGS1, GLN

    Krystyna Rutkowska

    Roczne Informacje i opłaty – opiekun firm z kodami od 5904800 do 5909999, GTIN-8, UPC, ZI

    Patrycja Banach

    Roczne Informacje i opłaty – opiekun firm z kodami od: od 5900000 do 5903699

    Patrycja Gaj

    Roczne Informacje i opłaty – opiekun firm z kodami od 5903700 do 5904799

    Agata Gąsiorowska

    Powroty do Systemu GS1

    Patrycja Urbanowicz

    Rejestr produktów MojeGS1, GTIN

    Małgorzata Wojdecka

    Rejestr produktów MojeGS1, GTIN

    Doradztwo w zakresie wykorzystywania standardów GS1

    Magdalena Fertsch-Ślęk

    Starszy specjalista ds. standardów GS1

    Agata Horzela

    Menedżer ds. standardów GS1 w TSL

    Dariusz Jadczak

    Menedżer ds. retail

    Magdalena Krasoń-Wałęsiak

    Menedżer ds. e-commerce

    Katarzyna Nowacka

    Specjalista ds. wdrożeń standardów GS1

    Zbigniew Rusinek

    Menedżer ds. wdrożeń branżowych

    Marek Strzelczyk

    Menedżer ds. nowych produktów i IT

    Hanna Walczak

    Menedżer ds. wdrożeń standardów GS1

    Agata Witkowska

    Specjalistka ds. wdrożeń standardów GS1

    Szkolenia

    Artur Schönknecht

    Starszy specjalista ds. wdrożeń standardów GS1 | Konsultacje firmowe | Szkolenia B2B | Audyty

    Agata Witkowska

    Specjalistka ds. wdrożeń standardów GS1

    Webinaria

    Szymon Fojutowski

    Młodszy specjalista ds. marketingu i szkoleń online

    Patrycja Frankowska

    Specjalistka ds. komunikacji cyfrowej

    Marketing i PR organizacji GS1 Polska

    Marta Szymborska

    Menedżerka ds. Komunikacji, PR & ESG

    Marta Steinke

    Specjalista ds. eventów i szkoleń

    Szymon Fojutowski

    Młodszy specjalista ds. marketingu i szkoleń online

    Patrycja Frankowska

    Specjalistka ds. komunikacji cyfrowej

    Inspektor Ochrony Danych

    Agnieszka Stępień – Banach

    Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

    Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.