Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Nasi eksperci i ekspertki

Dzielimy się doświadczeniem globalnie

Głos ekspertów

Kod Eksperta to miejsce, w którym wiedza merytoryczna o standardach GS1 łączy się z praktyką. W ciągu roku wydajemy kilka numerów magazynu Kod Eksperta, w którym znajdują się artykuły, felietony, wywiady, case studies, recenzje, a wszystko to w rytmie panujących na rynku trendów. Zapraszamy do lektury.

W dobie powszechnego dostępu do informacji zdobycie i utrzymanie lojalności klientów zależy w dużej mierze od jakości oferowanych produktów. Jednym z niezawodnych sposobów na podniesienie poziomu obsługi klienta jest potwierdzenie ich wysokiej jakości. Możliwość taką zapewnia praktyka identyfikowalności (traceability), czyli zapewnienie transparentności produktu, od miejsca pochodzenia aż na sklepową półkę.

Agata Witkowska GS1 Polska

Zaproponowanie właściwego produktu, właściwej osobie, w odpowiednim momencie… Ten koncept, dostępny szeroko w sieci, przenosi się do tradycyjnych sklepów. Dzięki rozwiązaniom łączącym sztuczną inteligencję z analizą predyktywną (przewidywanie przyszłości) detaliści chcą dokonać zmiany w obsłudze klienta w realu, integrując doświadczenie online i offline.

Magdalena Krasoń-Wałęsiak GS1 Polska

Zrównoważony rozwój dzieje się naprawdę. Coraz więcej firm traktuje to poważnie i rozumie, że ich reputacja w kwestiach środowiskowych i społecznych jest coraz ważniejsza dla konsumentów.

Dr inż. Elżbieta Hałas

Technologia, nowe rodzaje urządzeń i odmienne formy komunikacji z każdym dniem rewolucjonizują przemysł. Nikt nie może uciec od koncepcji przemysłu 4.0.

Zbigniew Rusinek GS1 Polska

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.