Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Sprzedaż zaczyna się od kodu kreskowego

Każda firma, bez względu na wielkość, potrzebuje kodów kreskowych, żeby stworzyć unikalną identyfikację („cyfrowe bliźniaki”) swoich fizycznych produktów.

Dzięki temu klienci, pacjenci, partnerzy handlowi, oraz regulatorzy mają dostęp do przejrzystych informacji o produktach, a ich kupowanie, transport i stosowanie stają się bezpieczniejsze.

Tak działa siła danych zamkniętych w standardach GS1!

Szczegółowe informacje o produkcie w zasięgu ręki

Dostawa do właściwego miejsca, o właściwym czasie

Pacjenci otrzymują sprawdzone leki

Łączymy świat fizyczny z cyfrowym

GS1 Polska jest częścią GS1, globalnej organizacji rozwijającej najpowszechniej stosowany system standardów na świecie. Nasze standardy umożliwiają organizacjom sprawną identyfikację, przechwytywanie i wymianę informacji.

Jednolity standard danych tworzy wspólny język GS1, który stanowi podstawę systemów i procesów na całym świecie. W ten sposób pomagamy organizacjom działać skuteczniej, bezpieczniej i w sposób bardziej zrównoważony.

Tak działa siła współpracy w ramach sieci GS1

Rzetelne i dostępne dane produktowe

Szybkie i łatwe wyszukiwanie produktów

Lepsza i sprawniejsza obsługa klienta

Łatwiejsze i wydajniejsze prowadzenie biznesu

Konsumenci, pacjenci, partnerzy handlowi oraz regulatorzy oczekują większej ilości danych produktowych o lepszej jakości.

Dostęp do rzetelnych danych o pochodzeniu i składzie produktów oraz drodze, jaką pokonały one w łańcuchu dostaw, usuwa wszelkie tarcia między partnerami biznesowymi. Kody kreskowe poprawiają ich pracę i bezpieczeństwo.

Tak standardy GS1 ułatwiają współpracę biznesową

Niższe koszty i mniejsze straty

Szybsze podejmowanie decyzji biznesowych

Lepsza ochrona konsumentów

Zostań uczestnikiem naszej społeczności!

GS1 napędza transformację cyfrową wszystkich branż, umożliwiając firmom stworzenie cyfrowej wersji swoich produktów. Oferujemy szereg usług i narzędzi, dzięki którym przyjęcie naszych standardów stanie się łatwiejsze i bardziej efektywne dla Twojej firmy. Jednym z nich jest Akademia Cyfryzacji GS1 Polska: platforma wymiany wiedzy, która ma pomóc polskim przedsiębiorstwom, w cyfryzacji procesów biznesowych w łańcuchu dostaw za pomocą standardów GS1.

By uzyskać pełny dostęp do portalu, wystarczy się jedynie zarejestrować – wszystkie materiały są bezpłatne! Zarejestruj się!

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.