Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

e-commerce i marketplace

Pomagamy firmom sprzedawać online. Unikalna identyfikacja Twoich produktów pomaga kupującym łatwiej je znaleźć, porównać i kupić.

Zamów kod kreskowy

Ujednolicony system oznaczeń pomaga firmom sprzedającym online zwiększać widoczność ich produktów w sieci. Jednoznaczna identyfikacja dotyczy nie tylko poszczególnych jednostek handlowych, ale także konkretnych atrybutów, takich jak model, kolor, numer partii, numer seryjny, kraj pochodzenia itp.

Z identyfikatora GTIN (EAN) korzystają globalne platformy handlowe, takie jak Amazon czy eBay. Jest on również obowiązkowym oznakowaniem w Google Shopping czy w AdWords.

Polski e-commerce należy do najbardziej dynamicznie rosnących rynków europejskich, a jego wartość szacuje się na 15 mld euro. Już niemal 50% nowych Uczestników Systemu GS1 w Polsce jako powód przystąpienia do systemu podało właśnie e-sprzedaż.

Jak GTIN wspiera sprzedawców na marketplace?

Co wiesz o sprzedaży w eCommerce?

Zachęcamy do wzięcia udziału w webinariach o sprzedaży na marketplace’ach takich jak Amazon, eBay, czy w Allegro. Webinaria prowadzą m.in. przedstawiciele firm Gonito oraz Selium.

Sprawdź najbliższe terminy w zakładce webinaria.

Szkolenia i konsultacje

Zostaw nam swój e-mail, a skontaktujemy się z Tobą, gdy będziemy organizować szkolenie z branży e-commerce. Nie chcesz czekać? Organizujemy konsultacje firmowe dopasowane do wymagań i chętnie doradzimy, jakie rozwiązanie jest najlepsze dla Twojej firmy. Napisz do nas: konsultacje@gs1pl.org.

Nasze ekspertki

Magdalena Krasoń-Wałęsiak

Menedżer ds. e-commerce

Katarzyna Nowacka

Specjalista ds. wdrożeń standardów GS1

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.