Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

eBay w Polsce

Serwis zakupowy eBay istnieje od 1995 roku i występuje na 23 rynkach krajowych. W Polsce działa od 2005 roku, ale jak dotąd nie osiągnął takiego sukcesu jak na innych rynkach. Założenie konta na www.ebay.pl daje możliwość sprzedaży na zagranicznych serwisach platformy. W ten sposób polski przedsiębiorca może dotrzeć ze swoją ofertą do klientów w innych krajach.

Nie istnieje jeden, uniwersalny klucz do osiągnięcia sukcesu na eBay. Potrzebne jest właściwe rozeznanie rynku, analiza potrzeb klientów, weryfikacja konkurencji, założenia dotyczące polityki cenowej oraz nieco sprytu. Nie da się przewidzieć wszystkich zdarzeń, próbując swoich sił w nowym, nieznanym środowisku. Ryzyko jest nieodłącznym elementem rozwoju działalności, jednak warto podjąć wysiłek, by zaistnieć na eBay, gdyż wśród zagranicznych marketplace’ów rokuje on naprawdę wysoko.

Przygotowaliśmy dla Państwa dwa praktyczne przewodniki, które pomogą w lepszej sprzedaży w serwisie eBay.

 

Pobierz przewodnik eBay 2021 „Jak zoptymalizować oferty? Lista kontrolna”

No dobrze, masz świetny produkt i chcesz już go wystawić w serwisie eBay. Ale czy korzystasz z najlepszych praktyk pozwalających zoptymalizować swoje oferty tak, by kupujący mieli największe szanse je dostrzec? Zapoznaj się z naszym poradnikiem, który wskazuje najważniejsze cechy dobrze przygotowanej oferty na eBay.

Pobierz przewodnik „Jak zoptymalizować oferty i zwiększyć skuteczność sprzedaży na eBay?”

Zachęcamy do zapoznania z naszym poradnikiem, który wskazuje najważniejsze cechy dobrze przygotowanej oferty na eBay.

Nasze ekspertki

Magdalena Krasoń-Wałęsiak

Menedżer ds. e-commerce

Katarzyna Nowacka

Specjalista ds. wdrożeń standardów GS1

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.