Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Budownictwo

 

Obecnie rynek budowlany coraz bardziej wymaga pełnej identyfikowalności produktów w całym łańcuchu dostaw, zarówno pod względem zgodności, jak i zrównoważonego rozwoju. Seryjny numer GTIN i jego integracja z BIM to logiczna i niezbędna część tego rozwoju.

Skontaktuj się z ekspertem

Biała Księga buildingSMART International i GS1

Dzięki współpracy GS1 i buildingSMART International, powstała biała księga o cyfryzacji w budownictwie. Rosnące zapotrzebowanie na technologie cyfrowe i coraz większa zależność od nich zmieniają sposób, w jaki świat żyje i pracuje. Szybki postęp technologiczny i duża ilość generowanych danych stwarzają nowe możliwości współpracy między podmiotami z branży i umożliwiają powstawanie nowych ekosystemów.

Pobierz

Potrzeba GTIN w branży budowlanej

Główni wykonawcy budowlani, wraz z organizacjami branżowymi z branży budowlanej, producentami materiałów budowlanych i infrastruktury cywilnej, domagają się wprowadzenia GTIN, jako wspólnego identyfikatora wyrobów budowlanych do końca pierwszego półrocza 2022.

Źródło

Jak wykorzystać GTIN w budownictwie?

Unikalna identyfikacja produktu to ważny i priorytetowy obszar dla branży budowlanej. Wytyczne opisują produkty gotowe, beton, prefabrykaty betonowe, drzwi i okna.

Źródło

Podstawowe identyfikatory

Poznaj przydatne identyfikatory w branży budowlanej

Nasz ekspert

Zbigniew Rusinek

Menedżer ds. wdrożeń branżowych

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.