Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

 

System EDI (Electronic Data Interchange, Elektroniczna Wymiana Danych) pozwala na automatyczną wymianę dokumentów elektronicznych, głównie handlowych i finansowych, pomiędzy różnymi systemami komputerowymi. Standardy EDI mają na celu eliminację konieczności wielokrotnego wprowadzania danych do systemu, a tym samym przyspieszenie całej procedury administracyjnej i poprawę komunikacji w firmie.

GS1 prowadzi w Polsce grupę roboczą, która zajmuje się tworzeniem standardów do systemu EDI. W chwili obecnej jest to 19 dokumentów.

Współpraca z GS1 oraz korzystanie z systemu EDI to dla firm szansa na dynamiczny rozwój, który obejmuje m.in. usprawnienie komunikacji w transakcjach handlowych pomiędzy dostawcami, a sieciami handlowymi. Klienci mogą liczyć na najwyższą jakość obsługi oraz korzystną cenę.

Kategorie

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.