Zapraszamy Państwo do udziału w pracach Grupy Roboczej GS1 HoReCa Polska, która skupia dostawców i odbiorców branży gastronomiczno – hotelarskiej.

Grupa działa od wiosny 2015 roku i przeprowadziła już pierwszą fazę projektu pilotażowego, którego celem jest zweryfikowanie możliwości zautomatyzowania procesu przesyłania danych podstawowych w tej branży. W fazie tej, wyłoniono atrybuty prawidłowo opisujące pojedynczą pozycję handlową w postaci wspólnej karty produktowej.

W chwili obecnej Grupa pracuje nad drugą fazą projektu, czyli tzw. pilotem elektronicznym. Będzie on polegał na przetestowaniu możliwości przesłania danych produktowych pomiędzy uczestnikami za pomocą systemów informatycznych.

Uwaga: Udział w spotkaniach i pracach grupy jest bezpłatny.

Zachęcamy do przetestowania i współtworzenia nowego środowiska, które skupia zaufane źródła informacji o produktach branży hotelarsko - gastronomicznej.
Niniejsza propozycja kierowana jest do wybranych stowarzyszeń branżowych oraz do operatorów gastronomicznych, dystrybutorów, a także do firm informatycznych, które zajmują się obsługą podmiotów tego sektora.


Masz pytania, wątpliwości? 

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Nasi partnerzy

Pagero
Logzact S.A.
Comarch S.A
FSEnet
Markant AG
Instytut Logistyki i Magazynowania
WiseBase Sp. z o. o.
Proxilog Sp. z o. o.
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
Data Consult Sp. z o.o.
Data Interchange Sp. z o.o.

Ta strona używa cookies.