Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Serdecznie zapraszamy na jesienną edycję Tygodnia Szkoleń GS1 Polska.

Udział w naszych szkoleniach to możliwość poznania praktycznego wykorzystania standardów GS1 w przedsiębiorstwie. Podczas Tygodnia Szkoleń GS1 Polska odbędzie się 8 specjalistycznych szkoleń z podstaw o numerze GTIN, zasad znakowania produktów, etykiet logistycznych, elektronicznej wymianie danych (EDI), jakości kodów kreskowych, paperless, śledzenia produktów (traceability), zarządzania zamówieniami oraz UDI, czyli identyfikacji wyrobów medycznych.

Wydarzenie potrwa od poniedziałku 2 do piątku 6 października 2023 r.

Obowiązują specjalne promocje*!

Dwa szkolenia w cenie jednego

Zapisz się na szkolenie „Kody kreskowe dla początkujących: znakowanie produktów i lokalizacji zgodnie ze standardami GS1” i otrzymaj dostęp do szkolenia „Traceability: śledzenie produktów w łańcuchach dostaw”.

Zapisz się na szkolenie „Wprowadzenie do świata EDI – elektronicznej wymiany danych” i otrzymaj dostęp do szkolenia „Paperless w łańcuchach dostaw”.

Zniżka 15%

Zapisz się na dwa szkolenia i skorzystaj z 15% zniżki na drugie.

Webinar dla Uczestników/czek Szkoleń!

Dodatkowo dla chętnych, 6 października o godz. 12:00 odbędzie się zamknięty webinar „Kody 2D: nowa era w handlu detalicznym„. Tylko dla uczestników/czek szkoleń w ramach Tygodnia Szkoleń.

* promocje nie łączą się.

Czy wiesz, że?

Każdy Uczestnik Systemu GS1 posiadający unikalny Prefiks GS1 Firmy może korzystać z aż 11 identyfikatorów! Oznacza to, że na bazie jednego numeru może identyfikować np.

  • lokalizację,
  • jednostkę logistyczną,
  • przesyłkę,
  • zasoby zwrotne/indywidualne,
  • dokumenty,
  • wysyłki,
  • przesyłki,
  • kupony,
  • komponenty/części.

Numer GTIN (kod EAN) to tylko jedno z rozwiązań, które daje możliwość identyfikacji. Zapisz się na szkolenie i poznaj pozostałe możliwości, które pozwolą zautomatyzować i usprawnić procesy w przedsiębiorstwie.

Formuła szkoleń i płatność

Szkolenia GS1 Polska odbywają się w formule online na platformie MS Teams. Dzięki tej platformie Trener na bieżąco komunikuje się uczestnikami szkolenia, za pośrednictwem czatów, wideokonferencji i rozmów, a także udostępnia materiały dydaktyczne. Po potwierdzeniu płatności za uczestnictwo w danych szkoleniu, otrzymacie Państwo zaproszenie mailem z linkiem do szkolenia. W sprawie płatności za szkolenia/proform i faktur prosimy o kontakt z naszym ekspertem.

Kontakt

Artur Schönknecht

Starszy specjalista ds. wdrożeń standardów GS1 | Konsultacje firmowe | Szkolenia B2B | Audyty

Agata Witkowska

Specjalistka ds. wdrożeń standardów GS1

Data dodania: 2 sierpnia 2023

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.