Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Unikalna Identyfikacja Wyrobów Medycznych (UDI)

10:00 - 13:30 On-line 400 zł netto*

* cena dla Uczestników Systemu GS1.

Standardowa cena: 600 zł netto

UDI - Unikalna Identyfikacja Wyrobów Medycznych

Chcesz się dowiedzieć, jak znakować wyroby medyczne zgodnie z unijnymi wymogami prawnymi? Interesuje Cię wykorzystanie w pełni potencjału standardów GS1, by zapewnić najwyższe standardy produktów? To szkolenie jest dla Ciebie!

Szkolenie poświęcone UDI przygotowuje do dostosowania się do wymogów rozporządzenia o wyrobach medycznych – (UE) 2017/745.

Czas szkolenia: 3,5 h

Dlaczego warto?

Nasze szkolenia są doskonale oceniane przez uczestników. W styczniu 2023 roku osiągnęliśmy wskaźnik NPS 91%!

Referencje

"Polecam udział w szkoleniu zorganizowanym  przez GS1 Polska pt. UDI - Unikalna Identyfikacja Wyrobów Medycznych w oparciu o standardy GS1 (...) szkolenie odbywa się w miłej atmosferze i panie chętnie  odpowiadają na wszelkie pytania, również te, które wykraczają poza zakres tematu. (...) Elastyczność i otwartość na potrzeby klienta, jak również możliwość konsultacji indywidualnych przypadków jest ogromną zaletą szkolenia, które mogę polecić wszystkim producentom wyrobów medycznych przygotowujących się do implementacji Rozporządzenia MDR w zakresie UDI. Przeczytaj pełne referencje.

"Zdecydowanie polecam usługi szkoleniowe firmy GS1 Polska wszystkim partnerom biznesowym, jako profesjonalną i ogromnie wartościową formę podnoszenia kwalifikacji pracowników. Przeczytaj pełne referencje.

"Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę GS1 Polska jako firmę szkoleniową. Jesteśmy przekonani, że spełnią oczekiwania najbardziej wymagających uczestników szkoleń.Przeczytaj pełne referencje.

Dowiesz się:

 • jak tworzyć UDI-DI
 • czym jest UDI-PI
 • co to Basic UDI-DI
 • jakiej symboliki użyć do zapisania danych dodatkowych
 • jaki jest harmonogram wdrażania kodów UDI

Dla kogo jest to szkolenie:

Szkolenie przygotowaliśmy z myślą o firmach produkujących wyroby medyczne.

  Program polecamy zwłaszcza pracownikom, którzy zajmują się identyfikacją produktów na każdym etapie ich tworzenia (projektowania, produkowania, zaopatrywania, użytkowania, konserwacji i usuwania).

Program szkolenia

 1. Wstęp: GS1 na świecie i w Polsce
 2. Wymogi unijne dotyczące wyrobów medycznych
 3. UDI: co to jest, jak działa i dlaczego jest ważne
 4. UDI i GS1: para idealna
 5. Dobry nośnik to podstawa!
 6. UDI – daty obowiązywania
 7. Baza EUDAMED z perspektywy GS1
 8. Techniki druku kodów UDI okiem praktyka (Intrex)
 9. Panel dyskusyjny: ciekawe pytania, konkretne odpowiedzi

Zapisz się

Prowadząca

Hanna Walczak

Menedżer ds. wdrożeń standardów GS1.

Doświadczona trenerka i nauczycielka. Od 17 lat odpowiada za wsparcie nowych Uczestników w procesie wdrażania i wykorzystania Systemu GS1. Z zaangażowaniem prowadzi szkolenia i webinaria, przybliżając firmom: wymagania rynku w zakresie stosowania standardów GS1, technologie AIDC – gromadzenia i identyfikacji danych, prawidłowe znakowanie produktów, dobór symboliki i sposobu numeracji, unikalną identyfikację wyrobów medycznych, czyli UDI.

Prowadzący

Piotr Kromer

Menedżer ds. Farmacji.

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od 2009 roku aktywnie rozwija swoją specjalizację w zakresie wdrażania rozwiązań znakowania i etykietowania, skupiając się na branży farmaceutycznej i wyrobach medycznych. Jego doświadczenie obejmuje udział w licznych szkoleniach branżowych oraz autorstwo artykułów w mediach specjalistycznych. Piotr jest również cenionym prelegentem, dzielącym się swoją wiedzą i doświadczeniem z profesjonalistami z branży.

Formuła szkolenia i płatność

Szkolenia GS1 Polska odbywają się w formule online na platformie MS Teams. Trener prowadzi zajęcia za pośrednictwem wideokonferencji, a materiały dydaktyczne udostępnia za pomocą czatu.

Po potwierdzeniu płatności za uczestnictwo uczestnik otrzymuje mailowo zaproszenie z linkiem do szkolenia. W sprawie proform i faktur oraz pytań dotyczących płatności za szkolenia prosimy o kontakt z opiekunem szkolenia.

Opiekun szkolenia

Artur Schönknecht

Starszy specjalista ds. wdrożeń standardów GS1 | Konsultacje firmowe | Szkolenia B2B | Audyty

Zapisz się na szkolenie

* Jeżeli jesteś Uczestnikiem Systemu GS1, to kwota netto za osobę za szkolenie wynosi 690 ZŁOsiągnięto maksymalną ilość uczestników
Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.