Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Unikalna Identyfikacja Wyrobów Medycznych (UDI)

Wkrótce On-line 690 zł netto*

* cena dla Uczestników Systemu GS1.

Standardowa cena: 890 zł netto

UDI - Unikalna Identyfikacja Wyrobów Medycznych

Chcesz się dowiedzieć, jak znakować wyroby medyczne zgodnie z unijnymi wymogami prawnymi? Interesuje Cię wykorzystanie w pełni potencjału standardów GS1, by zapewnić najwyższe standardy produktów? To szkolenie jest dla Ciebie!

Szkolenie poświęcone UDI przygotowuje do dostosowania się do wymogów rozporządzenia o wyrobach medycznych – (UE) 2017/745.

Czas szkolenia: 3,5 h

Dlaczego warto?

Nasze szkolenia są doskonale oceniane przez uczestników. W styczniu 2023 roku osiągnęliśmy wskaźnik NPS 91%!

Referencje

"Polecam udział w szkoleniu zorganizowanym  przez GS1 Polska pt. UDI - Unikalna Identyfikacja Wyrobów Medycznych w oparciu o standardy GS1 (...) szkolenie odbywa się w miłej atmosferze i panie chętnie  odpowiadają na wszelkie pytania, również te, które wykraczają poza zakres tematu. (...) Elastyczność i otwartość na potrzeby klienta, jak również możliwość konsultacji indywidualnych przypadków jest ogromną zaletą szkolenia, które mogę polecić wszystkim producentom wyrobów medycznych przygotowujących się do implementacji Rozporządzenia MDR w zakresie UDI. Przeczytaj pełne referencje.

"Zdecydowanie polecam usługi szkoleniowe firmy GS1 Polska wszystkim partnerom biznesowym, jako profesjonalną i ogromnie wartościową formę podnoszenia kwalifikacji pracowników. Przeczytaj pełne referencje.

"Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę GS1 Polska jako firmę szkoleniową. Jesteśmy przekonani, że spełnią oczekiwania najbardziej wymagających uczestników szkoleń.Przeczytaj pełne referencje.

Dowiesz się:

 • jak tworzyć UDI-DI
 • czym jest UDI-PI
 • co to Basic UDI-DI
 • jakiej symboliki użyć do zapisania danych dodatkowych
 • jaki jest harmonogram wdrażania kodów UDI

Dla kogo jest to szkolenie:

Szkolenie przygotowaliśmy z myślą o firmach produkujących wyroby medyczne.

  Program polecamy zwłaszcza pracownikom, którzy zajmują się identyfikacją produktów na każdym etapie ich tworzenia (projektowania, produkowania, zaopatrywania, użytkowania, konserwacji i usuwania).

Program szkolenia

 1. Wstęp: GS1 na świecie i w Polsce
 2. Wymogi unijne dotyczące wyrobów medycznych
 3. UDI: co to jest, jak działa i dlaczego jest ważne
 4. UDI i GS1: para idealna
 5. Dobry nośnik to podstawa!
 6. UDI – daty obowiązywania
 7. Baza EUDAMED z perspektywy GS1
 8. Panel dyskusyjny: ciekawe pytania, konkretne odpowiedzi

Prowadząca

Magdalena Fertsch-Ślęk

Starsza Specjalistka ds. wdrożeń standardów GS1.

Swoją zawodową przygodę z kodami kreskowymi rozpoczęła w 2008 roku. Na co dzień wspiera firmy we wdrażaniu i wykorzystywaniu standardów GS1 oraz prowadzi szkolenia z zakresu ich stosowania. Specjalizuje się w technologii gromadzenia i identyfikacji danych AIDC oraz w obszarze prawidłowego znakowania produktów, doboru symboliki i sposobu numeracji.

Formuła szkolenia i płatność

Szkolenia GS1 Polska odbywają się w formule online na platformie MS Teams. Trener prowadzi zajęcia za pośrednictwem wideokonferencji, a materiały dydaktyczne udostępnia za pomocą czatu.

Po potwierdzeniu płatności za uczestnictwo uczestnik otrzymuje mailowo zaproszenie z linkiem do szkolenia. W sprawie proform i faktur oraz pytań dotyczących płatności za szkolenia prosimy o kontakt z opiekunem szkolenia.

Opiekun szkolenia

Artur Schönknecht

Starszy specjalista ds. wdrożeń standardów GS1 | Konsultacje firmowe | Szkolenia B2B | Audyty

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.