Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Unikalna Identyfikacja Wyrobów Medycznych (UDI)

10:00 - 13:30 On-line 690 zł netto*

* cena dla Uczestników Systemu GS1.

Standardowa cena: 890 zł netto

UDI - Unikalna Identyfikacja Wyrobów Medycznych

Chcesz się dowiedzieć, jak znakować wyroby medyczne zgodnie z unijnymi wymogami prawnymi? Interesuje Cię wykorzystanie w pełni potencjału standardów GS1, by zapewnić najwyższe standardy produktów? To szkolenie jest dla Ciebie!

Szkolenie poświęcone UDI przygotowuje do dostosowania się do wymogów rozporządzenia o wyrobach medycznych – (UE) 2017/745.

Program składa się z części teoretycznej oraz praktycznych warsztatów.

Czas szkolenia: 3,5 h

Dlaczego warto?

Nasze szkolenia są doskonale oceniane przez uczestników. W styczniu 2023 roku osiągnęliśmy wskaźnik NPS 91%!

Referencje

"Polecam udział w szkoleniu zorganizowanym  przez GS1 Polska pt. UDI - Unikalna Identyfikacja Wyrobów Medycznych w oparciu o standardy GS1 (...) szkolenie odbywa się w miłej atmosferze i panie chętnie  odpowiadają na wszelkie pytania, również te, które wykraczają poza zakres tematu. (...) Elastyczność i otwartość na potrzeby klienta, jak również możliwość konsultacji indywidualnych przypadków jest ogromną zaletą szkolenia, które mogę polecić wszystkim producentom wyrobów medycznych przygotowujących się do implementacji Rozporządzenia MDR w zakresie UDI. Przeczytaj pełne referencje.

"Zdecydowanie polecam usługi szkoleniowe firmy GS1 Polska wszystkim partnerom biznesowym, jako profesjonalną i ogromnie wartościową formę podnoszenia kwalifikacji pracownikówPrzeczytaj pełne referencje.

Dowiesz się:

 • jak tworzyć UDI-DI
 • czym jest UDI-PI
 • co to Basic UDI-DI
 • jakiej symboliki użyć do zapisania danych dodatkowych
 • jaki jest harmonogram wdrażania kodów UDI
 • jakiego programu użyć do generowania kodów UDI

Dla kogo jest to szkolenie:

Szkolenie przygotowaliśmy z myślą o firmach produkujących wyroby medyczne.

  Program polecamy zwłaszcza pracownikom, którzy zajmują się identyfikacją produktów na każdym etapie ich tworzenia (projektowania, produkowania, zaopatrywania, użytkowania, konserwacji i usuwania).

Program szkolenia

 1. Wstęp: GS1 na świecie i w Polsce
 2. Wymogi unijne dotyczące wyrobów medycznych
 3. UDI: co to jest, jak działa i dlaczego jest ważne
 4. UDI i GS1: para idealna
 5. Dobry nośnik to podstawa!
 6. UDI – daty obowiązywania
 7. Baza EUDAMED z perspektywy GS1
 8. Platforma MojeGS1: jak wykorzystać jej potencjał?
 9. Cyfrowy pomocnik (IBCS): drukuj etykiety zgodnie z MDR/UDI
 10. Panel dyskusyjny: ciekawe pytania, konkretne odpowiedzi

Zapisz się

Prowadząca

Hanna Walczak

Menedżer ds. wdrożeń standardów GS1.

Doświadczony trener i nauczyciel. Od 17 lat odpowiada za wsparcie nowych Uczestników w procesie wdrażania i wykorzystania Systemu GS1. Z zaangażowaniem prowadzi szkolenia i webinaria, przybliżając firmom: wymagania rynku w zakresie stosowania standardów GS1, technologie AIDC – gromadzenia i identyfikacji danych, prawidłowe znakowanie produktów, dobór symboliki i sposobu numeracji, unikalną identyfikację wyrobów medycznych, czyli UDI.

maciej czyrnek

Prowadzący

Maciej Czyrnek

Product Manager w IBCS Poland.

Zajmuje się systemami typu LMS (Label Management System). W firmie IBCS Poland jest odpowiedzialny za rozwój i sprzedaż rozwiązań do automatyzacji wydruku etykiet i zarządzania nimi.

Formuła szkolenia i płatność

Szkolenia GS1 Polska odbywają się w formule online na platformie MS Teams. Trener prowadzi zajęcia za pośrednictwem wideokonferencji, a materiały dydaktyczne udostępnia za pomocą czatu.

Po potwierdzeniu płatności za uczestnictwo uczestnik otrzymuje mailowo zaproszenie z linkiem do szkolenia. W sprawie proform i faktur oraz pytań dotyczących płatności za szkolenia prosimy o kontakt z opiekunem szkolenia.

Opiekun szkolenia

Artur Schönknecht

Starszy specjalista ds. wdrożeń standardów GS1 | Konsultacje firmowe | Szkolenia B2B | Audyty

Zapisz się na szkolenie

* Jeżeli jesteś Uczestnikiem Systemu GS1, to kwota netto za osobę za szkolenie wynosi 690 ZŁOsiągnięto maksymalną ilość uczestników
Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.