Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Kod kreskowy GS1 QR

Kod QR to dwuwymiarowy kod kreskowy składający się z ciemnych modułów ułożonych w kwadrat na białym tle. Ukryte w nim dane tekstowe zostały zakodowane w celu odczytania przez czytniki obrazów, oprogramowanie lub aplikacje na smartfony.

Zastosowanie kodów GS1 QR

Kod kreskowy GS1 QR to nośnik danych, który pozwala na zakodowanie znaków należących do wielu rodzajów alfabetów: arabskiego, greckiego, hebrajskiego, japońskiego, cyrylicy, jak również innych symboli określonych przez użytkownika.

Kod kreskowy GS1 QR nie jest przeznaczony do stosowania w detalicznych punkach sprzedaży. Kod kreskowy GS1 QR odczytywany jest z łatwością przy pomocy odpowiednio oprogramowanych urządzeń przenośnych, telefonów komórkowych, tabletów. Kod kreskowy GS1 QR najczęściej stosuje się do zapisywania adresów stron internetowych. Stanowi lubianą formę komunikacji marketingowej i często w takiej roli są wykorzystywane.

Jak wygląda kod GS1 QR?’

 

Więcej informacji o standardach GS1 znajduje się na stronie www.gs1.org

Specyfikacje Ogólne GS1 to bazowy dokument zawierający techniczne informacje o konstrukcji systemu GS1 oraz sposobach wykorzystania jego standardów. Wszystko, co należy wiedzieć o standardach GS1, można znaleźć w tym dokumencie.

Specyfikacje Ogólne GS1

Potrzebujesz wsparcia we wdrożeniu standardów w firmie?

Zamów kod kreskowy

Zamów kod

Skontaktuj się z nami:

biuro@gs1pl.org
tel. 61 62 81 590
fax: 61 62 81 591

od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 16:00

Napisz do nas

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.