Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Wojsko

Od 2014 roku dostawcy bezpośrednio współpracujący z Siłami Zbrojnymi RP muszą znakować dostarczane produkty standardami GS1. Wymóg dotyczy kodów kreskowych, 2D oraz etykiet logistycznych GS1.

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Dostawy dla wojska z kodami GS1

Dostawcy dla wojska, ze względu na znakowanie produktów według Systemu GS1, muszą być jego Uczestnikami. Wymagania i zasady dotyczą oznaczania produktów kodami kreskowymi/2D oraz etykietami logistycznymi GS1 według 5 grup materiałowych. Uwzględniają one także poszczególne formy opakowaniowe (detaliczne, handlowe, niedetaliczne i logistyczne).

Numery GTIN produktów dla wojska nadają właściciele marek handlowych. Jeśli nie są oni w Systemie GS1, a dostawcą dla wojska jest pośrednik handlowy, wtedy po uzyskaniu upoważnienia od producenta nadaje on numery GTIN z własnej puli.

Przydatne linki

Jak uzyskać kody kreskowe/2D?

Określ, ile produktów potrzebujesz oznaczyć numerem GTIN (kodem kreskowym/2D), wypełnij wniosek na naszej stronie i aktywuj numery w MojeGS1. Dowiedz się, jak zarządzać przyznanymi numerami GTIN na stronie o MojeGS1

 

Uzyskaj kod kreskowy

Rozwiązania i standardy dla branży

Szkolenia i konsultacje

Obecnie nie planujemy szkolenia związanego z branżą wojskową. Zostaw nam swój e-mail, a odezwiemy się, gdy termin będzie znany. Nie chcesz czekać? Napisz do nas. Organizujemy konsultacje firmowe skrojone pod wymagania zamawiającego. Skontaktuj się z nami, a doradzimy, jakie rozwiązanie jest najlepsze dla Twojej firmy. Napisz do nas: konsultacje@gs1pl.org.

Nasz ekspert

Zbigniew Rusinek

Menedżer ds. wdrożeń branżowych

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.