Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Wojsko

Od 2014 roku dostawcy bezpośrednio współpracujący z Siłami Zbrojnymi RP muszą znakować dostarczane produkty standardami GS1. Wymóg dotyczy kodów kreskowych oraz etykiet logistycznych GS1.

Dostawcy dla wojska, ze względu na znakowanie produktów według Systemu GS1, muszą być jego uczestnikami. Wymagania i zasady dotyczą oznaczania produktów kodami kreskowymi oraz etykietami logistycznymi GS1 według 5 grup materiałowych. Uwzględniają one także poszczególne formy opakowaniowe (detaliczne, handlowe, niedetaliczne i logistyczne).

Numery GTIN produktów dla wojska nadają właściciele marek handlowych. Jeśli nie są oni w Systemie GS1, a dostawcą dla wojska jest pośrednik handlowy, wtedy po uzyskaniu upoważnienia od producenta nadaje on numery GTIN z własnej puli.

Jak uzyskać kody kreskowe?

Określ, ile produktów potrzebujesz oznaczyć numerem GTIN, wypełnij wniosek na naszej stronie i aktywuj numery w MojeGS1. Dowiedz się, jak zarządzać przyznanymi numerami GTIN na stronie o MojeGS1

Uzyskaj kod kreskowy

Rozwiązania i standardy dla branży

Szkolenia i konsultacje

Obecnie nie planujemy szkolenia związanego z branżą wojskową. Zostaw nam swój e-mail, a odezwiemy się, gdy termin będzie znany. Nie chcesz czekać? Napisz do nas. Organizujemy konsultacje firmowe skrojone pod wymagania zamawiającego. Skontaktuj się z nami, a doradzimy, jakie rozwiązanie jest najlepsze dla Twojej firmy. Napisz do nas: konsultacje@gs1pl.org.

Pogłębiaj swoją wiedzę dzięki naszym materiałom

Nasz ekspert

Zbigniew Rusinek

Menedżer ds. wdrożeń branżowych

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.