Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Uczestnictwo w Systemie GS1 jest dobrowolne, daje jednak wiele możliwości, z których korzysta już ponad 23 000 przedsiębiorstw działających na terenie Polski i UE, zarejestrowanych w GS1 Polska.

Podobnie jak niniejszy Kod Etyki, który jest naszym dobrowolnym zobowiązaniem do wyznaczania standardów również na polu etyki. Wierzymy bowiem, że wspólny, globalny język, a także zrozumiałe i jasne dla wszystkich normy, nie tylko ułatwiają pracę, ale także przyspieszają procesy, wpływając na ich przejrzystość.

Kod kreskowy jest najprostszym narzędziem globalnego języka biznesu. Ufamy, że spisane przez nas zasady będą jego etycznym odpowiednikiem, definiującym zarówno nasze wewnętrzne, jak i zewnętrzne relacje. Słowo kod według słownikowej definicji jest regułą, a nasz Kod Etyki drogowskazem, który zaprowadzi nas do wspólnych korzyści.

Kod etyki GS1 Polska

Komisja Etyki GS1 Polska

W przypadku wątpliwości, pytań oraz naruszeń zasad opisanych w Kodzie Etyki, prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: komisjaetyki@gs1pl.org

Szczegółowe zasady funkcjonowania Komisji Etyki określa jej regulamin.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.