Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Nadchodzące zmiany w znakowaniu opakowań i produktów wprowadzane zgodnie z normami GS1

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

Agenda

  1. Jak nadchodzące regulacje zrewolucjonizują identyfikację i bezpieczeństwo opakowań?
  2. Dlaczego obecny proces znakowania nie odpowiada wymaganiom konsumentów?
  3. W jaki sposób skutecznie dobrać systemy znakujące kodami 2D (QR i DataMatrix)?

Zapisy zamknięte

Prowadzący

Arkadiusz Jędrzejczyk

Specjalista ds. znakowania produktów i opakowań w firmie Druk Serwis 24. Do jego zadań należy poprawny dobór i opieka nad procesem wdrażania systemów znakujących w zakładach produkcyjnych. Odpowiedzialny jest również za nadzór transakcji handlowych oraz dbałość o relacje z obecnymi kontrahentami. Prelegent webinarów i konferencji propagujących ekologię, nowoczesny druku cyfrowy oraz bezpieczeństwo identyfikacji produktów i opakowań.

Prowadzący

Zbigniew Rusinek

Menedżer ds. wdrożeń branżowych w sektorze przemysłu technicznego.

Aktualne działania GS1 Polska w tym sektorze obejmują wsparcie w strategii na rzecz wdrożenia systemu GS1, wykorzystanie standardów i technologii, koordynacja działań związanych z EPC / RFID, wymagania branżowe i rozwój, działania w globalnym przyjęciu standardów GS1 w branżach technicznych (budownictwo, kolej, obrona, energia i inżynieria,) z uwzględnieniem części zamiennych oraz identyfikacji części dla procesów MRO i dla przemysłu 4.0.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.