Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Żabka, GS1 i Maas Loop o rozwiązaniach dla systemu kaucyjnego

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Ustawa o SUP (Single Use Plastics) stała się rzeczywistością, natomiast w dalszym ciągu trwają przygotowania do krajowego systemu kaucyjnego w Polsce, który ma przyczynić się do oszczędzania zasobów naturalnych oraz energii potrzebnej do wytworzenia opakowań.

Zapraszamy na webinar, podczas którego zostanie zaprezentowane rozwiązanie oparte o znany wszystkim kod EAN. Swoim doświadczeniem podzieli się Żabka, która wspólnie ze startupem Maas Loop uruchomiła program pilotażowy „Zielona Odnowa”, polegający na zbiórce opakowań po napojach, we wszystkich bydgoskich sklepach sieci.

Prowadząca

Patrycja Aremke

Kierowniczka Zespołu Ochrony Środowiska
Członkini Zespołu wdrożeniowego projektu „Zielona Odnowa”, Grupa Żabka

Prowadzący

Paweł Ciesielski

CEO Maas Loop

Producent najmniejszych RVM dla sklepów detalicznych. Wspólnie budujemy rozwiązania dla systemu kaucyjnego z GS1, Mastercard i Polskimi ePłatnościami.

Prowadząca

Hanna Walczak

Menedżer ds. wdrożeń standardów GS1.

Doświadczony trener i nauczyciel. Od 17 lat odpowiada za wsparcie nowych Uczestników w procesie wdrażania i wykorzystania Systemu GS1. Z zaangażowaniem prowadzi szkolenia i webinaria, przybliżając firmom: wymagania rynku w zakresie stosowania standardów GS1, technologie AIDC – gromadzenia i identyfikacji danych, prawidłowe znakowanie produktów, dobór symboliki i sposobu numeracji, unikalną identyfikację wyrobów medycznych, czyli UDI.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.