Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Wzrost sprzedaży na rynkach zagranicznych dzięki skutecznej obecności na różnych marketplace

12:00 - 13:00 on-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Plan wydarzenia: - skuteczne strategia e-eksportu - wyzwania przygotowania oferty i operacji na zagraniczne marketplace - wykorzystanie skali w planowaniu obecności na różnych rynkach i platformach - nie tylko Amazon - jak dobrać odpowiedni pakiet marketplace - przykłady skutecznego skalowania - wiele rynków - różne portfolio produktowe - jak dobrać ofertę do rynku i konsumenta

Prowadzący

Krzysztof Murzyn

Doświadczony manager w zakresie sprzedaży, digital marketingu i e-commerce. Od 15 lat związany z branżą internetową, gdzie jako konsultant e-biznes uczestniczył w największych wdrożeniach platform e-commerce i procesach transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Specjalista w zakresie nowoczesnych modeli biznesowych wykorzystujących kanały elektroniczne i różne model angażowania swoich odbiorców. Jako manager zarządzał zespołem sprzedaży platform i rozwiązań e-commerce w ramach jednej z największych technologicznych firm specjalizujących się w rozwiązaniach wspierających nowoczesną sprzedaż. Jako absolwent Politechniki Wrocławskiej i Szkoły Trenerów Biznesu uczestniczył jako wykładowca w wielu kursach o kierunkach cyfrowego marketingu i e-commerce. Od wielu lat obserwuje zmiany zachodzące na rynkach e-commerce i pomaga swoim klientom na realizację planów rozwoju z wykorzystaniem nowoczesnych platform sprzedaży w tym Amazon i Allegro.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.