Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Transformacja cyfrowa w branży budowlanej

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Bezpłatny webinar jest skierowany do przedsiębiorstw, które działają w branży budowlanej, tj.: dostawców, dystrybutorów oraz firm mających wpływ na cykl życia produktów w procesie budowlanym. To okazja na poznanie identyfikatorów w standardzie GS1 oraz danych openBIM, które w połączeniu przynoszą wymierne korzyści dla całej branży budowlanej. Webinar zainspiruje Cię do wdrożenia nowych technologii, dzięki poznaniu konkretnych przykładów zastosowań, które działają i służą.

Prowadzący

Zbigniew Rusinek

Menedżer ds. wdrożeń branżowych w sektorze przemysłu technicznego. Aktualne działania GS1 Polska w tym sektorze obejmują wsparcie w strategii na rzecz wdrożenia systemu GS1, wykorzystanie standardów i technologii, koordynacja działań związanych z EPC / RFID, wymagania branżowe i rozwój, działania w globalnym przyjęciu standardów GS1 w branżach technicznych (budownictwo, kolej, obrona, energia i inżynieria,) z uwzględnieniem części zamiennych oraz identyfikacji części dla procesów MRO i dla przemysłu 4.0.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.