Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Syndigo Polska – kompleksowe narzędzie do digitalizacji danych

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium


Poznaj możliwości Active Content Engine – jedynego na rynku rozwiązania oferującego usługi end-to-end.

Syndigo to jeden ze światowych liderów zarządzania i tworzenia danych produktowych i specjalista we wdrażaniu globalnej synchronizacji danych GDSN. To Spółka wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych, stale rozwijająca się i otwierająca się na nowe rynki, dzięki czemu jesteśmy obecni w większości krajów Europy.

Agenda

  1. Syndigo Polska – kim jesteśmy?
  2. Trendy na rynku globalnym i lokalnym
  3. Poznaj Active Content Engine
  4. Jak zapewnić ciągły przepływ danych o produktach w szybko rozwijającym się ekosystemie handlowym?

Zapisy zamknięte

Prowadząca

Katarzyna Orlińska

Director Retail Business Development & Customer Success.
Od lat związana z branżą IT, ukierunkowana na technologie niezbędne z punktu widzenia budowania i rozwoju biznesu w Retailu.

W przeszłości odpowiedzialna w międzynarodowych organizacjach m.in. za Zarządzanie działem IT, Transformację Cyfrową, współpracę ze startupami czy skracanie dystansu pomiędzy IT a Biznesem. Dwa lata temu zmieniła perspektywę o 180 stopni i aktualnie jest związana z amerykańską spółką technologiczną – Syndigo gdzie wspólnie z klientami z wszystkich branż a w szczególności FMCG, Beauty czy DIY aktywnie rozwija ekosystem na potrzeby ciągłego przepływu danych i treści produktowych. Dostarcza innowacyjne rozwiązania dopasowane do rosnącego zapotrzebowania rynku na dane oraz bolączki dla szybkiego startu czy skalowania biznesu we wszystkich dostępnych kanałach.

Prowadząca

Izabela Trelińska

Sales Director, Poland and CEE Region.
Z branżą IT związana od kilkunastu lat. Doświadczenie zdobyła jako konsultant IT, uczestnicząc w projektach dla instytuacji państwowych, wykładowca akademicki systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem, a obecnie jako dyrektor zarządzający sprzedażą i rozwojem platformy wymiany danych produktowych w międzynarodowej firmie Syndigo. Pracuje z utalentowanymi ludźmi w branży, która jest dynamiczna i wymaga od wszystkich zwinnego podejścia.

Prowadzący

Dariusz Jadczak

Menedżer ds. retail
Od prawie 18 lat związany z branżą FMCG. Z sukcesami wdrażał i zarządzał procesami zakupowymi we wszystkich kategoriach produktowych zarówno na rynku dystrybucyjnym jak i detalicznym.

W kontaktach biznesowych zorientowany na nawiązywanie i budowanie relacji długoterminowych, stosujący umiejętności analityczne i organizacyjne, zawsze profesjonalny. Z ramienia GS1 Polska będzie dla Państwa dużym wsparciem przy wdrażaniu efektywnych rozwiązań usprawniających procesy w całym łańcuchu dostaw w obszarze retail.

Prowadzący

Zbigniew Rusinek

Menedżer ds. wdrożeń branżowych w sektorze przemysłu technicznego. Aktualne działania GS1 Polska w tym sektorze obejmują wsparcie w strategii na rzecz wdrożenia systemu GS1, wykorzystanie standardów i technologii, koordynacja działań związanych z EPC / RFID, wymagania branżowe i rozwój, działania w globalnym przyjęciu standardów GS1 w branżach technicznych (budownictwo, kolej, obrona, energia i inżynieria,) z uwzględnieniem części zamiennych oraz identyfikacji części dla procesów MRO i dla przemysłu 4.0.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.