Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Seller vs Vendor na Amazon – poznaj 2 różne modele sprzedażowe

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Amazon Seller i Amazon Vendor to modele sprzedażowe dostępne na platformie. Seller to klasyczny model B2C. Vendor jest ekskluzywnym programem, do którego trzeba otrzymać specjalne zaproszenie, a z którego korzysta zaledwie 0,5% sprzedawców na Amazon! Dowiedz się, jak otrzymać zaproszenie do programu Vendor i na czym polega. Dołącz do webinaru i dowiedz się: • Jak wygląda współpraca z Amazon w modelu Seller – B2C • Amazon Vendor – na czym polega i jakich dostarcza korzyści? • Jakie narzędzia pomagające na zwiększenie sprzedaży są dostępne w modelu Vendor, a jakie w modelu Seller? • Jak wykorzystać synergię tych modeli?

damian wiszowaty gonito

Prowadzący

Damian Wiszowaty

CEO Gonito Ekspert sprzedaży na Amazon, prawnik, specjalista w zakresie prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Założyciel oraz CEO Gonito - agencji, która jako pierwsza w Polsce zaoferowała wsparcie i optymalizację sprzedaży na Amazon, pomagając firmom - producentom i dystrybutorom w wejściu na nowe rynki.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.