Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Rozwijaj sprzedaż zagraniczną i zadbaj o bezpieczeństwo rozliczeń podatkowych

11:00 - 12:30 On-line

Webinaria zakończone

Agenda

  1. Sprzedaż zagraniczna na Amazon
  2. Modele logistyczne w sprzedaży cross-border e-commerce
  3. Rozliczenia podatku VAT

Zapisy zamknięte

damian wiszowaty gonito

Prowadzący

Damian Wiszowaty

Prawnik, znawca tematyki prawa własności intelektualnej i nowych technologii. CEO Gonito, oferującego kompleksową obsługę sprzedaży na zagranicznych marketplace'ach tj. Amazon, Kaufland.de, Cdiscount oraz eBay.

Prowadzący

Stanisław Bieniek

Account Manager w Amazon, współpracuje z sprzedawcami którzy zaczynają korzystać z usługi Fulfillment by Amazon (FBA). Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu w obszarze e-commerce, Stanisław pomaga partnerom w optymalnym wykorzystaniu programu FBA, który pozwala im skoncentrować się na rozwoju ich biznesu, pozostawiając kwestie logistyczne i obsługę klienta Amazon.

Prowadzący

Tomasz Kwiatkowski

TaxTech and Technology Partner w amavat, getsix i omnisello.

Tomasz jest doświadczonym architektem rozwiązań cloud-BI, specjalizuje się w obszarze IT wspierającym podatkowo polski e-commerce. Przez długi czas miał okazję współpracować z gigantami branży FMCG, zdobył cenne doświadczenie na licznych projektach łączących obszary podatków, e-commerce i IT, co czyni go znakomitym wsparciem dla polskich sprzedawców online.

Rozległa wiedza i znajomość polskiego e-commerce pozwalają mu efektywnie wspierać liderów naszego krajowego handlu w ich ekspansji zagranicznej.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.