Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Przejdź z nami na bezstresowe e-fakturowanie. KSeF w pigułce.

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Podczas webinarium poruszone zostaną najważniejsze zagadnienia dotyczące KSeF oraz jak EDI usprawnia cały proces. BLOK I – KseF 1.Obszar prawno-podatkowy 2.Cel wdrożenia 3.Czym jest? 4.Kto może korzystać z KSeF? 5.Faktura ustrukturyzowana 6.Dodatkowe dane na e-fakturach 7.Jak działa KSeF? 8.Przygotowanie do wdrożenia KSeF po stronie przedsiębiorcy 9.Status i co warto wiedzieć 10.KSeF – wyzwania BLOK II – EDI 1.Co to jest EDI? 2.EDI w procesie uzupełniania zapasów 3.Korzyści 4.EDI w praktyce 5.EDI w każdej branży BLOK III – Rozwiązania Edison a KSeF 1.Narzędzia EDI wdrażające KSeF 2.EDI integracja z KSeF 3.E-faktura a KSeF 4.Archiwum cyfrowe

Prowadzący

Tomasz Kuciel

CEO w EDISON S.A. Od 2012 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu w spółce EDISON S.A. – pierwszego operatora elektronicznej wymiany danych w Polsce. W latach 2001 – 2012 pracował dla Orange / TP, gdzie wprowadzał na rynek Neostradę oraz łączył struktury sprzedaży Orange z TP (podczas połączenia firmy). W latach 1996 – 2000 pracował dla Internet Technologies Polska – pierwszego prywatnego dostawcy Internetu w Polsce na pozycji Dyrektora Marketingu. Służbowo i prywatnie zainteresowany rozwojem nowych technologii oraz rozwiązaniami z pogranicza nauki i biznesu. Absolwent ekonomii w Śląskiej Międzynarodowej Szkole Handlowej w Katowicach oraz podyplomowych studiów Foresight – zarządzanie przyszłością i planowanie strategiczne w Collegium Civitas.

Prezenterka

Agata Reszkowska

Doradca podatkowy, Edison S.A Doradca podatkowy, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, słuchaczka Podyplomowego Studium Podatków i Prawa Podatkowego Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu podatków dochodowych (w tym szerokiego spektrum spraw z zakresu cen transferowych), VAT, PCC oraz podatków lokalnych. Świadczy usługi doradcze na rzecz podmiotów z kluczowych obszarów gospodarki. Prowadziła projekty związane między innymi z wdrożeniem w organizacjach Platformy Elektronicznego Fakturowania.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.