Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Program Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki, tj. Rozwój Cyfrowy 2021-2027

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z firmami doradczymi, które pomogą uzyskać przedsiębiorstwom dofinasowanie unijne z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027.
Kto może otrzymać dofinansowanie?

O dofinansowanie mogą ubiegać się wyłącznie mikro, mali i średni przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

W naszym webinarze weźmie udział 3 Partnerów Akademii Cyfryzacji GS1 Polska, którzy po spotkaniu odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy!

Prowadząća

Ewa Kaczmarek

Managerka z ponad 20-letnim doświadczeniem, absolwentka studiów magisterskich i doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, obecnie Prezeska EVENEW - firmy oferującej modułowe usługi doradcze. Misją EVENEW jest kompleksowe i aktywne wspieranie firm w dążeniu do ich rozwoju oraz cyfrowej transformacji.
Certyfikowany doradca ADMA (Advanced Manufacturing) Członkini ADMA Advisory Board w międzynarodowym projekcie TranS4MErs koordynowanym przez Irish Manufacturing Reaserch, Autorka i współautorka map drogowych do Przemysłu 4.0., koncepcji cyfryzacji procesu zakupowego oraz rekomendacji do ankiet dojrzałości cyfrowej. Powyższe kompetencje uzupełnione o znajomość różnych metod analiz dojrzałości cyfrowej przedsiębiorstw oraz doświadczenie we wdrażaniu metodyki Balanced Scorecard, pozwalają strategicznie planować rozwój i tworzyć doradztwo „szyte na miarę”. Dodatkowo wiedza potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami m.in.: Management 3.0., Manager of Risk, Change Manager pomaga nie tylko w planowaniu transformacji, ale także umożliwia aktywne uczestniczenie oraz doradzanie w jej wdrożeniu, podczas którego zarządzanie ryzykiem i zmianą okazuje się niezwykle istotne.

Prowadzący

Rafał Leszczyński

Menadżer Sprzedaży
Manager Innowacji. Absolwent Politechniki Poznańskiej oraz studiów Executive Master of Business Administration organizowanych przez Collegium Humanum – Szkołę Główną Menedżerską w Warszawie i Apsley Business School w Londynie. Twórca podmiotów gospodarczych i organizacji pozarządowych. Pozyskuje zewnętrzne środki finansowe od 2015 roku. Karierę zawodową rozpoczynał w inkubatorze przedsiębiorczości, a następnie przeszedł drogę od asystenta handlowca do kierownika działu sprzedaży w sektorach bankowym oraz IT. Przez ostatnie lata pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora ds. Wdrożeń i Innowacji w Instytucie Badawczym z branży metalurgicznej, gdzie odpowiadał za łączenie nauki z biznesem. Umiejętnie łączy wiedzę inżynierską i managerską ze zdolnością do czytelnego przedstawiania informacji. Satysfakcję daje mu poznawanie nowych ludzi i realiów branż jakie współtworzą. Do ECDF Dotacje dołączył jako Menadżer Sprzedaży w 2022 roku.

Prowadzący

Adam Nowak

Menedżer zespołu dotacji.
Związany z Funduszami Europejskimi od 2014 roku, a od ponad 7 lat zawodowo zajmuje się opracowywaniem projektów współfinansowanych ze środków unijnych i krajowych dla organizacji, w tym przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego czy podmiotów leczniczych.

Specjalizuje się w projektach inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych, z zakresu tworzenia nowych produktów i usług oraz wspierających proces internacjonalizacji. Dla klientów pozyskał dotychczas ponad 240 mln zł dofinansowania. W swoim portfolio posiada ponad setkę projektów, w tym opracowane wnioski, biznesplany i studia wykonalności.
Geograf z wykształcenia i zamiłowania, absolwent studiów II stopnia na kierunku gospodarka przestrzenna Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Autor i współautor 3 artykułów naukowych w obrębie geografii społeczno-ekonomicznej.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.