Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Porównanie 10 dużych marketplace w EU

12:00-13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Zapraszamy na webinarium podczas którego nasz ekspert opowie o istotnych różnicach między platformami marketplace w Europie. Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, jak i dyskusji tuż po nim.

Plan webinarium

  1. dlaczego Amazon jest najdroższym miejscem sprzedaży?
  2. jak dobrać pakiet marketplace dla siebie
  3. czym rożnią się różne portale sprzedażowe
  4. czy formalności są trudne
  5. przykłady opłat i zasad pracy na różnych portalach
  6. case study firm które wygrały dzięki dywersyfikacji
  7. dyskusja

Zapisy zamknięte

Prowadzący

Krzysztof Murzyn

Doświadczony manager w zakresie sprzedaży, digital marketingu i e-commerce. Od 15 lat związany z branżą internetową, gdzie jako konsultant e-biznes uczestniczył w największych wdrożeniach platform e-commerce i procesach transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Specjalista w zakresie nowoczesnych modeli biznesowych wykorzystujących kanały elektroniczne i różne model angażowania swoich odbiorców. Jako manager zarządzał zespołem sprzedaży platform i rozwiązań e-commerce w ramach jednej z największych technologicznych firm specjalizujących się w rozwiązaniach wspierających nowoczesną sprzedaż.

Jako absolwent Politechniki Wrocławskiej i Szkoły Trenerów Biznesu uczestniczył jako wykładowca w wielu kursach o kierunkach cyfrowego marketingu i e-commerce.

Od wielu lat obserwuje zmiany zachodzące na rynkach e-commerce i pomaga swoim klientom na realizację planów rozwoju z wykorzystaniem nowoczesnych platform sprzedaży w tym Amazon i Allegro.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.