Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Narzędzia do automatyzacji rozwoju sprzedaży na marketplace

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Zapraszamy na webinarium podczas którego nasz ekspert opowie o narzędziach wspierających automatyzację sprzedaży na marketplace. Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, jak i dyskusji tuż po nim.

Agenda

  1. Nowoczesny e-commerce - co to dziś znaczy
  2. Raportowanie i analityka
  3. Procesy biznesowe i narzędzia ich automatyk: produkty - ceny - promocje - stany - order management
  4. Porównanie kanałów sprzedaży
  5. Wybór odpowiednich rozwiązań do skali

Zapisy zamknięte

Prowadzący

Krzysztof Murzyn

Doświadczony manager w zakresie sprzedaży, digital marketingu i e-commerce. Od 15 lat związany z branżą internetową, gdzie jako konsultant e-biznes uczestniczył w największych wdrożeniach platform e-commerce i procesach transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Specjalista w zakresie nowoczesnych modeli biznesowych wykorzystujących kanały elektroniczne i różne model angażowania swoich odbiorców. Jako manager zarządzał zespołem sprzedaży platform i rozwiązań e-commerce w ramach jednej z największych technologicznych firm specjalizujących się w rozwiązaniach wspierających nowoczesną sprzedaż.

Jako absolwent Politechniki Wrocławskiej i Szkoły Trenerów Biznesu uczestniczył jako wykładowca w wielu kursach o kierunkach cyfrowego marketingu i e-commerce.

Od wielu lat obserwuje zmiany zachodzące na rynkach e-commerce i pomaga swoim klientom na realizację planów rozwoju z wykorzystaniem nowoczesnych platform sprzedaży w tym Amazon i Allegro.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.