Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Odkryj potencjał kodów 2D GS1. Gość specjalny - firma Intrex!

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

Agenda

  1. Przywitanie i przedstawienie celu naszego spotkania.
  2. Rewolucja w Handlu. Nasz ekspert, odkryje przed Wami kluczowe trendy i zmiany w handlu dzięki zastosowaniu kodów dwuwymiarowych.
  3. Praktyczne Zastosowania z Przykładami i Możliwościami – Intrex Firma Intrex, lider w dziedzinie znakowania i etykietowania produktów, zaprezentuje realne zastosowania i wyzwania związane z wdrożeniem kodów 2D. Intrex od 30 lat wspiera przedsiębiorstwa w dobrze i wdrożeniu optymalnych rozwiązań w zakresie oznakowania produktów, branżach takich jak m.in. FMCG, farmacja, wyroby medyczne, automotive i wiele innych. Przygotujcie się na dużą porcję wiedzy od praktyków, którzy skutecznie przeprowadzili kodów 2D u swoich klientów.
  4. Q&A. Czas na Wasze pytania! Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące Was kwestie.

Zapisy zamknięte

Prowadzący

Piotr Kromer

Menedżer ds. Farmacji.

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od 2009 roku aktywnie rozwija swoją specjalizację w zakresie wdrażania rozwiązań znakowania i etykietowania, skupiając się na branży farmaceutycznej i wyrobach medycznych. Jego doświadczenie obejmuje udział w licznych szkoleniach branżowych oraz autorstwo artykułów w mediach specjalistycznych. Piotr jest również cenionym prelegentem, dzielącym się swoją wiedzą i doświadczeniem z profesjonalistami z branży.

Prowadząca

Hanna Walczak

Menadżer ds. wdrożeń standardów GS1, konsultant i doradca w zakresie automatycznej identyfikacji opartej na standardach GS1.

Od 20 lat odpowiedzialna za wsparcie firm w procesie wdrażania i efektywnego wykorzystania Systemu GS1.

Kierownik projektu pilotaży kodów 2D.

Od roku prowadzi grupę roboczą DRS, której celem jest wypracowanie rozwiązań dla operatorów i interesariuszy systemu kaucyjnego w Polsce.
Umysł ścisły, zadaniowy z umiejętnością twardego stąpania po ziemi a jednocześnie budujący partnerskie relacje.

Prowadzący

Zbigniew Rusinek

Menedżer ds. wdrożeń branżowych w sektorze przemysłu technicznego.

Aktualne działania GS1 Polska w tym sektorze obejmują wsparcie w strategii na rzecz wdrożenia systemu GS1, wykorzystanie standardów i technologii, koordynacja działań związanych z EPC / RFID, wymagania branżowe i rozwój, działania w globalnym przyjęciu standardów GS1 w branżach technicznych (budownictwo, kolej, obrona, energia i inżynieria,) z uwzględnieniem części zamiennych oraz identyfikacji części dla procesów MRO i dla przemysłu 4.0.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.