Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Kody 2D na rzecz zrównoważonego rozwoju

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

Agenda

  1. Standardy GS1 na rzecz zrównoważonego rozwoju – dr Marta Szymborska
  2. Kody 2D w walce z wykluczeniem na przykładzie Działań Dr. Miele Cosmed Group S.A. – Magdalena Sułek – Domańska, Marta Oracka
  3. Żabka o kodach w walce z niemarnowaniem żywności – Katarzyna Witek
  4. Kody 2D, jako pomoc w osiągnięciu celów zrównoważonego rozwoju – Magda Bednarkiewicz

Zapisy zamknięte

Prowadząca

dr Marta Szymborska

Przez 11 lat koordynowała w Grupie Raben działania komunikacyjne i ESG w 11 krajach Europy, pracując w centrali firmy na Europę. Odpowiadała za stworzenie, wdrożenie i realizację strategii PR, ESG oraz zaangażowania społecznego.

Od 2017 roku jest odpowiedzialna za działania komunikacyjne i ESG w organizacji GS1, która swoje oddziały posiada w 116 krajach na świecie.

Prowadzi zajęcia z zakresu ESG m.in. na studiach EMBA w Akademii Kaliskiej oraz pierwszym w Polsce MBA ESG na Uczelni Łazarskiego.

Prowadząca

Marta Oracka

Market Research&Brand Development Manager w dr Miele Cosmed Group S.A.

Od 2010 roku związana z badaniami marketingowymi i sektorem Customer Intelligence.

Od 2020 roku w Dr Miele Cosmed Group S.A. odpowiedzialna za rozwój marki Sofin oraz badania konsumenckie dla pozostałych brandów Dr Miele Cosmed Group S.A.

Prowadząca

Magdalena Sułek-Domańska

Managerka ds. zrównoważonego rozwoju i relacji społecznych w Global Cosmed na Dr. Miele Cosmed Group (produkcja kosmetyków i chemii gospodarczej, export na 40 rynków, spółka giełdowa). Wykładowczyni zrównoważonego marketingu w The Chartered Institute of Marketing (międzynarodowe studia podyplomowe dla doświadczonych managerów).

Wdraża zasady odpowiedzialności biznesu odpowiadając za raportowanie zasad zrównoważonego rozwoju na polską Giełdę Papierów Wartościowych, wdrażając ideę odpowiedzialnej produkcji i produktu. Jest liderką Rady ds. ESG - ciało doradczo-wykonawcze przy Zarządzie firmy, prowadzi Grupy Robocze (m.in. ds. Polityki klimatycznej, Kodeksu etyki, łańcucha dostaw, bioróżnorodność etc.) i jednocześnie szeroko promuje idee związane z odpowiedzialnością biznesu w środowisku biznesowym.

Od lat zarządza także obszarem komunikacji korporacyjnej, lokalnej, wewnętrznej, kryzysowej, prowadzi konsultacje społeczne inwestycji oraz liczne programy zaangażowania społecznego i gospodarki obiegu zamkniętego. Tworzyła międzysektorowe inicjatywy tj. Koalicja 5 frakcji (5frakcji.pl), koalicja BHP, rozwiązania z obszaru innowacji społecznych. Laureatka wielu nagród w tym EFFIE, IPRA Golden World Award, Innowator ESG, Sustainable Award i Ludzie, którzy zmieniają biznes. Angażuje się w działania z obszaru zrównoważonego marketingu, społeczna ambasadorka zielonej inteligencji.

Skuteczna, praktyczna i kreatywna, doświadczenie zdobywała w pracy w m.in. w firmie doradczej PwC, UNDP, Danone i ENERIS (największej polskiej firmie ochrony środowiska) tworząc produkty łączące cele biznesowe, środowiskowe i społeczne.

Prowadząca

Katarzyna Witek

Żabka Polska, specjalistka ds. standardów jakościowych i spełnienia wymogów prawa żywnościowego i zarządzania systemami jakości. Z wykształcenia inżynier bezpieczeństwa żywności, od 6 lat związana z branżą FMCG. Aktualnie działa nad projektami w zakresie utrzymania jakości wody, weryfikacji procedur HACCP oraz wykorzystania technologii dla celów zrównoważonego rozwoju. Wielbicielka lokalnych gastronomii, niedocenionych obiektów historycznych i nieszablonowej grafiki użytkowej.

Prowadząca

Magdalena Bednarkiewicz

Manager Zarządzania Projektami (PMO) dla branży retail

Kierownik Projektów z ponad 7 letnim doświadczeniem we wdrażaniu m.in. projektów IT, E-Commerce, usługowych, logistycznych dla różnych branż. W GS1 zarządza projektami wdrożeniowymi, dotyczącymi wykorzystania standardów GS1 w łańcuchach dostaw branży retail. Jest Program Managerem wdrożenia kodów dwuwymiarowych, tzw. Kodów 2D. Analityczny umysł, nastawiony na partnerskie budowanie długoterminowych relacji.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.