Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Kaufland.pl oraz Kaufland.at – nowy marketplace dostępny już niebawem. Skonfiguruj nowe kanały

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Otwórz się na nowe rynki z Kaufland Global Marketplace! Skonfiguruj nowe kanały sprzedaży w kilku prostych krokach.

Piotr opowie o działaniach, które pomogą Ci wystartować i zwiększyć atrakcyjność Twojej oferty na Kaufland a ponadto w detalach pokaże w jaki sposób wykorzystać potencjał nowych, nadchodzących rynków - Polski i Austrii. Wyróżnij się na tle konkurencji i popraw swoje wyniki dzięki odpowiedniej strategii sprzedaży. Podczas webinaru poznasz praktyczne rekomendacje, jak rozpocząć z nami współpracę i skutecznie dotrzeć do nowych grup docelowych i to nie w jednym, a w kilku krajach europejskich.

Prowadzący

Piotr Owczarek

Piotr pracuje jako International Sales Manager dla Kaufland Global Marketplace i specjalizuje się w rynku polskim. Dzięki doświadczeniu zawodowemu i sieci kontaktów Piotr ma szeroką wiedzę w zakresie branży e-commerce i marketplace oraz bardzo dobrze rozumie potrzeby i oczekiwania firm sprzedających w internecie . Piotr pozyskuje dla Kaufland Global Marketplace nowych sprzedawców z Polski dla platform kaufland.de, kaufland.cz i kaufland.sk, a jednocześnie wspiera i optymalizuje konta obecnych partnerów.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.