Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Kampanie reklamowe na Amazon - zaplanuj kalendarz swoich promocji

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinairum

Planowanie rocznych działań promocyjnych na Amazon powinno być oparte zarówno o skuteczną analizę konkurencji, prognoz związanych z trendami na rynku, jak i odpowiednie zarządzanie budżetem. Tworząc kalendarz swoich promocji, warto pamiętać szczególnie o IV kwartale, który jest najgorętszym okresem sprzedażowym w roku. Dołącz do webinaru i dowiedz się: • Od czego zacząć planowanie rocznego kalendarza kampanii PPC na Amazon? • Jak zadbać o Account Health i nie dać się wyprzedzić konkurencji? • Promocje świąteczne – jak przygotować politykę cenową na Amazon? • Jakie wymogi muszą spełnić sprzedawcy, by móc sprzedawać w okresie Świąt?

damian wiszowaty gonito

Prowadzący

Damian Wiszowaty

CEO Gonito Ekspert sprzedaży na Amazon, prawnik, specjalista w zakresie prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Założyciel oraz CEO Gonito - agencji, która jako pierwsza w Polsce zaoferowała wsparcie i optymalizację sprzedaży na Amazon, pomagając firmom - producentom i dystrybutorom w wejściu na nowe rynki.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.