Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Jak zoptymalizować konto i rozpocząć sprzedaż międzynarodową z Kaufland Global Marketplace

12:00-13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Agenda:
- Platformy marketplace i ich znaczenie – Dlaczego marketplace to platforma przyszłości? Za co kupujący cenią ten rodzaj ecommerce i jakie korzyści sprzedaży na nich mogą zyskać sprzedawcy. Przedstawie też podstawowe liczby odnoszące się do silnego rozwoju tego typu platform.
- Tak to działa – Przypomnienie podstawowych wymagań jakie sprzedawcy muszą spełnić by dołączyć do Kaufland Global Marketplace. W tej sekcji przejdziemy również przez panel sprzedawcy na żywo i omówimy poszczególne jego sekcje.
- Porady i wskazówki – Jak zoptymalizować dane produktów, oraz konto na Kaufland tak by osiągać jak najlepsze wyniki.

Prowadzący

Piotr Owczarek

Piotr pracuje jako International Sales Manager dla Kaufland Global Marketplace i specjalizuje się w rynku polskim. Dzięki doświadczeniu zawodowemu i sieci kontaktów Piotr ma szeroką wiedzę w zakresie branży e-commerce i marketplace oraz bardzo dobrze rozumie potrzeby i oczekiwania firm sprzedających w internecie . Piotr pozyskuje dla Kaufland Global Marketplace nowych sprzedawców z Polski dla platform kaufland.de, kaufland.cz i kaufland.sk, a jednocześnie wspiera i optymalizuje konta obecnych partnerów.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.