Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Jak ważny jest dostawca i producent materiałów budowlanych w całej branży?

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Branża budowlana przechodzi ostatnio znaczną transformację cyfrową. Jednak jakie są trendy i udział producentów budowlanych w rozwoju budownictwa? Tego dowiesz się na pierwszym bezpłatnym webinarium dla użytkowników identyfikatorów GS1.

Prowadzący

Zbigniew Rusinek

Menedżer ds. wdrożeń branżowych w sektorze przemysłu technicznego. Aktualne działania GS1 Polska w tym sektorze obejmują: Wsparcie w strategii na rzecz wdrożenia systemu GS1, wykorzystanie standardów i technologii. Koordynacja działań związanych z EPC / RFID, wymagania branżowe i rozwój. Wsparcie i wdrożenia EPC / RFID w nowych kanałach branżowych. Działania w globalnym przyjęciu standardów GS1 w branżach technicznych (budownictwo, kolej, obrona, energia i inżynieria,) z uwzględnieniem części zamiennych oraz identyfikacji części dla procesów MRO i dla przemysłu 4.0. Wdrożenie tych rozwiązań stanowi rozwiązanie aktualnych wyzwań branży, takich jak uwierzytelnianie części (wykrywanie podróbek) i konserwacja zapobiegawcza.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.