Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Jak przygotować się do skalowania #crossborder #ecommerce przed Q4? Audyt Twojego e-sklepu

12:00-13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Sezon w branży e-commerce zaczyna się wraz z początkiem Q4. Przygotowanie i wdrożenie strategii #crossborder należy rozpocząć najpóźniej w Q3, dlatego okres wakacyjny, który charakteryzuje mniejsza ilość pracy, to doskonały moment, by zastanowić się nad planem działania.
Gonito wraz Taxology przedstawią w jaki sposób na podstawie audytu e-sklepu wybrać strategię skalowania sprzedaży na rynki zagraniczne. Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium, podczas którego dowiesz się:

● jak zwiększyć sprzedaż na zagranicznych rynkach na których jest się już obecnym?
● jak wykorzystać rynki ościenne do zwiększania sprzedaży cross-border?
● na jakie rynki warto zwrócić uwagę pod kątem sprzedaży i rejestracji VAT?
● jakie numery VAT uda się zarejestrować przed Q4 oraz co jeśli się nie uda?

Prowadząca

Izabela Makowska

Business Development Manager w Taxology - posiada wieloletnie doświadczenie z księgowymi i ekspertami VAT, które pozwala jej połączyć kwestie biznesowe z wymogami podatkowymi i usprawnić proces wejścia i rozwoju sprzedaży zagranicznej. Od ponad 15 lat pracuje nad rozwojem przedsiębiorstw a wiedzę o branży e-commerce zdobyła zarówno wspierając klientów Taxology, jak i wcześniej pracując bezpośrednio w firmach z tej branży.

damian wiszowaty gonito

Prowadzący

Damian Wiszowaty

Prawnik, znawca tematyki prawa własności intelektualnej i nowych technologii. CEO Gonito, oferującego kompleksową obsługę sprzedaży na zagranicznych marketplace'ach tj. Amazon, Kaufland.de, Cdiscount oraz eBay.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.