Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Jak poprawić rentowność sprzedaży na Allegro w 2024? Przepalacze i złote strzały w strategii firmy

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Na co patrzeć i jak patrzeć w stosunek kosztów do przychodów prowadzenia biznesu na Allegro? Z jakiego darmowego narzędzia skorzystać, aby mieć bieżący podgląd rzeczywistych kosztów ponoszonych na reklamy na Allegro i móc łatwo zauważyć, w którą ofertę lub kategorię szybko przerzucić budżet na promocję?

Na tym webinarze dowiesz się od praktyka:
● Co tak naprawdę jest w worku wszystkich kosztów biznesu na Allegro,
● Jak analizować na Allegro kluczowe parametry w celu poprawy swojej rentowności,
● Jak szybko wyłapywać przepalacze i złote strzały dzięki darmowemu narzędziu AlleSpark,
● Poznasz strategie decydowania o tym, ile budżetu i gdzie wrzucić na reklamę tak, żeby nie tylko podnieść ruch, ale i rentowność Twojego biznesu.

Prowadzący

Oskar Hertman

CEO Pirk Spark sp. z o.o.

Jest założycielem oraz CEO firmy Pirk Spark, jednej z najprężniej działających agencji specjalizujących się w obsłudze kont Allegro, wyróżnionej m.in. tegorocznym tytułem ‘Allegro Ads Partner Quality Champion 2024’. Poza wspieraniem wzrostu przychodów firm, zajmuje się też rozwijaniem AlleSpark – innowacyjnej aplikacji dla sprzedawców Allegro, która ułatwia liczenie rentowności.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.