Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Jak dostosować wysyłkę i zwroty w modelu FBM do wymogów Amazon

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

FBM – Fulfillment by Merchant, to jeden z dwóch modeli sprzedażowych dostępnych na Amazon. To system, w którym to sprzedawca ponosi pełną odpowiedzialność za magazynowanie, pakowanie, wysyłkę i zwroty towarów. Dołącz do webinaru i dowiedz się: • Komu opłaca się ten model i jakie są jego zalety? • Z jakimi wyzwaniami tego modelu będziemy musieli się zmierzyć? • Jakie są standardy obsługi i pakowania zamówień w tym modelu? • Jakie są standardy pakowania produktów w modelu FBM? • Kiedy sprzedawca jest zobligowany do przetworzenia zwrotu towaru?

damian wiszowaty gonito

Prowadzący

Damian Wiszowaty

CEO Gonito Ekspert sprzedaży na Amazon, prawnik, specjalista w zakresie prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Założyciel oraz CEO Gonito - agencji, która jako pierwsza w Polsce zaoferowała wsparcie i optymalizację sprzedaży na Amazon, pomagając firmom - producentom i dystrybutorom w wejściu na nowe rynki.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.