Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Identyfikator GSRN w energetyce

12:00-13:00

Webinaria zakończone

O webinarium

Standard GSRN od GS1. Nowa ustawa nakłada na dostawców energetyki obowiązek oznaczenia wszystkich przyłączy identyfikatorem relacji usługowych Globalnym Numerem Relacji Usługowych (GSRN). Stanowi on unikalny i jednoznaczny numer identyfikacyjny dla usługodawcy, który służy do przechowywania danych związanych ze świadczoną usługą. Jeden standard to unifikacja w skali kraju, gdzie jest obecnie prawie 200 operatorów. Na Webinarze dowiesz się, jak szybko i skutecznie wprowadzić nowy identyfikator w swojej bazie klientów, oraz poznasz inne możliwości , które dają Uczestnikowi Systemu GS1.

Prowadzący

Zbigniew Rusinek

Menedżer ds. wdrożeń branżowych w sektorze przemysłu technicznego. Aktualne działania GS1 Polska w tym sektorze obejmują wsparcie w strategii na rzecz wdrożenia systemu GS1, wykorzystanie standardów i technologii, koordynacja działań związanych z EPC / RFID, wymagania branżowe i rozwój, działania w globalnym przyjęciu standardów GS1 w branżach technicznych (budownictwo, kolej, obrona, energia i inżynieria,) z uwzględnieniem części zamiennych oraz identyfikacji części dla procesów MRO i dla przemysłu 4.0.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.