Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Identyfikacja produktów zgodna z GS1 oraz RFID w branży budowlanej. Gość specjalny: Talkin'Things

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

10 prostych zasad dla wyrobów budowlanych
W trakcie pierwszej części webinaru omówimy 10 kluczowych zasad, które pomogą Wam lepiej zidentyfikować i ocenić produkty budowlane. Poznacie sprawdzone metody wyboru, które przyczynią się do efektywnej realizacji projektów budowlanych.

Przykłady zastosowania znaczników RFID w budownictwie
Naszym gościem specjalnym będzie Dostawca Rozwiązań, nasz Partner Platinum -Talkin'Things, który dzieląc się swoim doświadczeniem, przedstawi praktyczne przykłady zastosowania znaczników RFID w budownictwie. Dowiedzcie się, jak ta innowacyjna technologia może zrewolucjonizować procesy zarządzania oraz monitorowania w projekcie budowlanym.

Prowadzący

Damian Kawalec

W Talkin’ Things pracuje od ponad trzech lat. Natomiast technologią RFID zajmuję się już od czasu studiów na Politechnice Rzeszowskiej. Już wtedy miałem możliwość projektowania znaczników RFID. Po studiach chciałem nadal rozwijać się w tym obszarze i otworzyłem przewód doktorski.

Technologia RFID może realnie usprawnić wiele aspektów codziennego życia i ta użyteczność zawsze była dla mnie bardzo istotna. Dlatego postanowiłem dołączyć do zespołu Talkin’ Things, gdzie mogłem jako Senior RFID Engineer projektować znaczniki, które miały konkretne zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, takich jak farmacja, FMCG, logistyka, automotive czy przemysł odzieżowy. Skupiając się na konkretnych zastosowaniach technologii RFID przeszedłem do działu Business Development jako manager zajmujący się wdrażaniem tej technologii w konkretnych biznesowych przypadkach.

Obecnie pracuję w dziale sprzedaży jako Sales Manager i RFID Expert. Dzięki połączeniu moich wcześniejszych doświadczeń, zarówno teoretycznych, zdobytych podczas nauki, jak i tych praktycznych związanych z tworzeniem znaczników i wdrożeniami, dziś mogę oferować klientom rozwiązania “skrojone” dokładnie pod ich potrzeby.

Prowadzący

Zbigniew Rusinek

Menedżer ds. wdrożeń branżowych w sektorze przemysłu technicznego.

Aktualne działania GS1 Polska w tym sektorze obejmują wsparcie w strategii na rzecz wdrożenia systemu GS1, wykorzystanie standardów i technologii, koordynacja działań związanych z EPC / RFID, wymagania branżowe i rozwój, działania w globalnym przyjęciu standardów GS1 w branżach technicznych (budownictwo, kolej, obrona, energia i inżynieria,) z uwzględnieniem części zamiennych oraz identyfikacji części dla procesów MRO i dla przemysłu 4.0.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.