Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Globalny biznes B2B z Alibaba.com - Pierwszy krok do ekspansji międzynarodowej

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Dołącz do naszego webinaru, by poznać tajniki sprzedaży na platformie Alibaba. Odkryj, jak zarejestrować i skonfigurować konto, jakie strategie cenowe i promocyjne przynoszą najlepsze rezultaty, oraz inspiruj się historiami sukcesu innych firm. Jeśli jesteś producentem, dystrybutorem czy eksporterem i poszukujesz nowych rynków zbytu to Alibaba jest właśnie dla Ciebie. Dowiedz się, jak łatwo możesz sprzedawać w 190 krajach i docierać do 40 milionów klientów.

Agenda

  1. Wprowadzenie do Alibaby - omówienie platformy i jej globalnego znaczenia.
  2. Dla kogo jest Alibaba - główne kategorie produktów i charakterystyka użytkowników.
  3. Rejestracja i konfiguracja konta - praktyczne wskazówki
  4. Strategie wejścia na rynek - jak efektywnie wprowadzać produkty.
  5. Historie sukcesu - case studies i lekcje od liderów branży.
  6. Wsparcie dla polskich przedsiębiorców.
  7. Sesja Q&A - odpowiedzi na pytania uczestników.

Zapisy zamknięte

Prowadzący

Michał Dyrszka

Head of Selium w Shoper, Jestem odpowiedzialny za rozwój działu Selium w Shoper, który zajmuje się rozwojem biznesów cross-border. Posiadam ponad 7-letnie doświadczenie w sprzedaży internetowej na największych polskich i europejskich platformach marketplace. Jestem ekspertem w zakresie kompleksowych usług e-commerce, integracji systemów, konfiguracji narzędzi oraz automatyzacji procesów.

Prowadząca

Klaudia Kaźmierczak

Account Manager w Alibaba. Odpowiedzialna za zarządzanie relacjami z klientami w Alibaba.com. Asystuję, pomagam i szkolę klientów w zakresie obsługi platformy od ich pierwszego momen-tu dołączenia do niej oraz doradzam w zakresie wprowadzania strategii marketin-gowych w jej obrębie.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.