Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

FBA w USA - jak optymalizować koszty? Gość: Kajetan Kasprowiak

12:00 - 13:00 On-line

O webinarium

Nierozłącznym elementem sprzedaży na Amazon jest staranne przygotowanie procesu logistycznego. Model FBA cieszy się ogromną popularnością wśród sprzedawców, ponieważ min. pozwala na optymalizację kosztów. Czy to stwierdzenie można zastosować do wszystkich rynków dostępnych na Amazon, również tych spoza Europy? Serdecznie zapraszamy do obejrzenia odcinka, z którego dowiesz się:

  • Jakie kroki należy wykonać przed rozpoczęciem sprzedaży w USA
  • Lakie są podstawowe różnice między logistyką Amazon w USA i Europie
  • Co sprawia, że sprzedawca z siedzibą w Europie potrafi być bardziej konkurencyjny niż dostawca z Ameryki

Prowadzący

Jacek Jasiński

Doświadczony specjalista e-commerce, lider zespołu obsługującego kluczowych klientów Gonito. Specjalizuje się w łączeniu potrzeb biznesowych w odniesieniu do otoczenia sprzedaży transgranicznej.

damian wiszowaty gonito

Prowadzący

Damian Wiszowaty

Prawnik, znawca tematyki prawa własności intelektualnej i nowych technologii. CEO Gonito, oferującego kompleksową obsługę sprzedaży na zagranicznych marketplace'ach tj. Amazon, Kaufland.de, Cdiscount oraz eBay.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.