Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

ELEKTRONICZNE DOKUMENTY, czyli praktyczne wykorzystanie EDI

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Plan wydarzenia: Co to jest EDI?? Kiedy się go używa? Co jest potrzebne do korzystania z systemu EDI? ( WYMAGANIA TECHNICZNE, SPRZĘTOWE ITD.) Prezentacja oprogramowania

Prowadzący

Andrzej Mioduski

Pełnomocnik Zarządu ds. Projektów Strategicznych, Infinite IT Solutions. Infinite IT Solutions – dostawca nowych technologii i rozwiązań IT dla biznesu z 20-letnim doświadczeniem w wielu sektorach na terenie Polski, Europy i Bliskiego Wschodu. Lider branży paperless, którego systemy na co dzień funkcjonują w tysiącach firm. Flagowym produktem jest Infinite Paperless – kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw, które pozwalają wyeliminować papier z obiegu i przejść na znacznie szybsze oraz efektywniejsze działania online. Od podpisywania elektronicznego po archiwizację dokumentów firmowych, rozwiązania dla transportu, magazynu, kadr, sprzedaży, ecommerce B2B, wykonywanie czynności biurowych takich jak opłacanie faktur, rozliczenia jak również elektroniczny obieg dokumentów. Zdobywca Gazeli Biznesu oraz Diamentów Forbes’a.

Prowadząca

Agata Witkowska

Specjalista ds. wdrożeń standardów GS1 Doświadczony trener i nauczyciel. Od lat z sukcesami prowadzi doradztwo i szkolenia, w różnych dziedzinach.

Prowadzący

Zbigniew Rusinek

Menedżer ds. wdrożeń branżowych w sektorze przemysłu technicznego. Aktualne działania GS1 Polska w tym sektorze obejmują wsparcie w strategii na rzecz wdrożenia systemu GS1, wykorzystanie standardów i technologii, koordynacja działań związanych z EPC / RFID, wymagania branżowe i rozwój, działania w globalnym przyjęciu standardów GS1 w branżach technicznych (budownictwo, kolej, obrona, energia i inżynieria,) z uwzględnieniem części zamiennych oraz identyfikacji części dla procesów MRO i dla przemysłu 4.0.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.