Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

eCMR w praktyce - Zmiany prawne i korzyści z cyfryzacji, na przykładzie testów w firmie Decathlon

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

Agenda

  1. Wprowadzenie
  2. Zmiany w aspekcie prawnym eFTI eCMR
  3. O systemie GreenTransit
  4. Przebieg testów oraz ramy czasowe
  5. Powody przystąpienia do testów
  6. Wnioski, korzyści/wyzwania, reakcje uczestników
  7. Dalsze kroki
  8. Q&A

Zapisy zamknięte

Prowadząca

Agata Horzela

Menedżer ds. standardów GS1 w TSL.

Konsultantka w GS1 Polska. Zajmuje się doradztwem w zakresie automatycznej identyfikacji opartej na kodach kreskowych. Jest ekspertką z zakresu prawidłowej identyfikacji jednostek handlowych oraz pracuje nad możliwościami wdrożeń standardów systemu GS1 w branży transportu i logistyki.

Prowadzący

Hubert Zaborowski

Współtworzy oraz zarządza spółką SHM, która jest właścicielem platformy GreenTransit. Jest ekspertem w Polskim Instytucie Transportu Drogowego oraz członkiem stowarzyszenia Polish Supply Management Leaders. Certyfikowany przez European Logistics Association na poziomie Senior Candidate. Absolwent 2 stopnia studiów Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku związanym z zarządzaniem łańcuchami dostaw. Swoją przygodę z branżą TSL rozpoczął już w szkole średniej, następnie zdobywając doświadczenie jako spedytor międzynarodowy.

Prowadzący

Jakub Hassa

Jakub Hassa, koordynator transportu w firmie Decathlon. Do jego głównych zadań należą planowanie oraz organizacja transportu dla polskich jednostek sklepowych Decathlon. Prywatnie ukończył studia 2 stopnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach (kierunek logistyka w biznesie). Do jego zainteresowań należy piłka nożna.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.