Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

e-CMR w praktyce –jak wdrożyć elektroniczny list przewozowy z Trans Assist?

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Wychodząc naprzeciw zmianom legislacyjnym oraz potrzebom nowoczesnego transportu, firma Trans Assist proponuje autorskie rozwiązanie w postaci systemu do wymiany i weryfikacji dokumentów przewozowych e-CMR. Jak to działa? Jakie wprowadza to oszczędności? Ile trwa wdrożenie? Dlaczego papier w transporcie to przeżytek? Na te i inne pytania, przedstawiciele firmy Trans Assist oraz GS1 odpowiedzą w trakcie webinaru.

Prowadzący

Piotr Śliwiński

Współzałożyciel spółki Trans Assist oraz prezes zarządu od 2019 roku. Prelegent i uczestnik wielu konferencji poświęconym cyfryzacji w transporcie. Wraz z zespołem stworzył pierwszą w Polsce platformę do wymiany i weryfikacji dokumentów e-CMR.

Prowadząca

Agata Horzela

Ekspert w GS1 Polska. Zajmuje się doradztwem w zakresie automatycznej identyfikacji opartej na kodach kreskowych. Jest ekspertem i szkoleniowcem z zakresu prawidłowej identyfikacji jednostek handlowych oraz pracuje nad możliwościami wdrożeń standardów systemu GS1 w branży transportu i logistyki. Prowadzi szereg projektów związanych z digitalizacją dokumentów w łańcuchu dostaw. Aktywnie działa na rzecz możliwości wykorzystywania elektronicznego listu przewozowego w Polsce. Autorka wielu artykułów i publikacji do czasopism logistycznych.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.