Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

e-CMR definicją Transportu 4.0 - Debata z Trans Assist, Colian Logistic i Castolin

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Zapraszamy na webinar w formie debaty! Gośćmi wydarzenia będą przedstawiciele firm: Trans Assist, Colian Logistic oraz Castolin.

Agenda

  1. Cyfrowe listy przewozowe jako ważna część transportu 4.0
  2. Powód wdrożenia e-CMR.
  3. Koszty wdrożenia e-CMR.
  4. Wnioski po roku pracy na hybrydowym e-CMR.

Zapisy zamknięte

Prowadząca

Małgorzata Bilińska

W firmie Castolin Sp. z o.o. jestem odpowiedzialna za organizację i nadzorowanie wysyłek krajowych oraz zagranicznych. W codziennej pracy mam kontakt ze wszystkimi szczeblami procesu logistycznego, począwszy od magazynu załadunkowego, poprzez agencje celne, przewoźników, podwykonawców, kierowców, na klientach kończąc.

Prowadzący

Sebastian Wiza

W Colian Logistic od 15 lat. Administrator systemu TMS. Pasjonat nowych, cyfrowych rozwiązań.

Prowadzący

Piotr Śliwiński

Prezes zarządu i współzałożyciel polskiej spółki Trans Assist oferującej system do generowania oraz obsługi cyfrowych listów przewozowych e-CMR. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie - specjalizacja w zarządzaniu zespołem w projektach IT.

Prowadzący

Przemysław Pietrzak

W firmie Castolin Sp. z o.o. zajmuję się szeroko rozumianą logistyką, w tym procesami niezbędnymi do zaspokojenia potrzeb naszych klientów od momentu zapotrzebowania na surowce do dostawy finalnego produktu do miejsca docelowego. Moim celem jest, aby wszystko odbyło się w zaplanowanym terminie, w zaplanowanej ilości i jakości używając jak najbardziej nowoczesnych, ekonomicznych narzędzi.

Prowadząca

Agata Horzela

Menedżer ds. standardów GS1 w TSL.

Konsultantka w GS1 Polska. Zajmuje się doradztwem w zakresie automatycznej identyfikacji opartej na kodach kreskowych. Jest ekspertką z zakresu prawidłowej identyfikacji jednostek handlowych oraz pracuje nad możliwościami wdrożeń standardów systemu GS1 w branży transportu i logistyki.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.