Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

e-CMR czy jesteś gotowy na pilotaż? Jak przeprowadzić wdrożenie elektronicznego listu przewozowego?

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Jesteśmy mocno zaangażowani w prace na rzecz możliwości wykorzystywania elektronicznego listu przewozowego w Polsce. Prowadzimy zarówno działania zmierzające do wypracowania konkretnych propozycji nowelizacji obowiązujących przepisów prawa, które pozwolą na stosowanie elektronicznych listów przewozowych w transporcie krajowym i międzynarodowym, jak i zachęcamy do pilotażowych wdrożeń.

Chcemy, żeby jak najwięcej firm działających w Polsce było przygotowanych na nadchodzące zmiany i zaznajomionych z istotnymi zapisami rozporządzenia eFTI. W związku z tym zapraszamy do uczestnictwa w webinarium firmy, które w naszym badaniu robionym wspólnie z Polskim Instytutem Transportu Drogowego wyraziły chęć, by wziąć udział w projekcie pilotażowym e-CMR.

Dzięki współpracy GS1 Polska z dostawcami e-CMR, takie pilotaże możemy realizować już dziś. Proponujemy formę pilotażu, która z jednej strony pozwoli firmom na przetestowanie docelowego modelu wdrożenia e-CMR – bazującego na zewnętrznej platformie, a z drugiej będzie zgodna z obowiązującym prawem. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w webinarium.

Prowadząca

Agata Horzela

Ekspert w GS1 Polska. Zajmuje się doradztwem w zakresie automatycznej identyfikacji opartej na kodach kreskowych. Jest ekspertem i szkoleniowcem z zakresu prawidłowej identyfikacji jednostek handlowych oraz pracuje nad możliwościami wdrożeń standardów systemu GS1 w branży transportu i logistyki. Prowadzi szereg projektów związanych z digitalizacją dokumentów w łańcuchu dostaw. Aktywnie działa na rzecz możliwości wykorzystywania elektronicznego listu przewozowego w Polsce. Autorka wielu artykułów i publikacji do czasopism logistycznych.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.