Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Cyfryzacja dokumentów w praktyce - jak wdrożyć elektroniczne dokumenty w łańcuchu dostaw?

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Coraz więcej małych i średnich przedsiębiorstw zastanawia się, jak w prosty i tani sposób mogą usprawnić przepływ dokumentów w łańcuchu dostaw. Wykorzystując elektroniczne odpowiedniki dokumentów przewozowych (np. eCMR) można w znacznym stopniu usprawnić podstawowe działania logistyczne firm. Zapraszamy do udziału w webinarium, gdzie w praktyce - dzięki rozwiązaniu platformy GreenTransit, pokażemy jak zdigitalizować podstawowe dokumenty towarzyszące dostawie oraz wskażemy na szereg korzyści wynikających z ich zastosowania.

Prowadzący

Hubert Zaborowski

Członek zarządu SHM Sp. z o.o., współtwórca systemu GreenTransit - platformy do elektronicznego obiegu dokumentów.

Prowadząca

Agata Horzela

Ekspert w centrum GS1 Polska. Zajmuje się doradztwem w zakresie automatycznej identyfikacji opartej na kodach kreskowych oraz w zakresie standardów komunikacyjnych w łańcuchu dostaw. Jest ekspertem do spraw prawidłowej identyfikacji jednostek handlowych i logistycznych oraz pracuje nad możliwościami wdrożeń standardów systemu GS1 w branży transportu i logistyki.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.