Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Co z tą konwersją, czyli analiza Amazon Business Reports. Gość: Jacek Jasiński

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Jak często analizujesz swoje wyniki sprzedażowe na Amazon? Czy wiesz kto i jak często dokonuje zakupu Twoich produktów? To cenne informacje, których dogłębna analiza pozwala na dostosowanie strategii marketingowej, której wdrożenia pozwala rozwinąć Twój biznes na Amazon. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia odcinka poświęconego Amazon Business Report, z którego dowiesz się min.:

  • Jakie statystyki składają się na konwersję Twoich produktów
  • Co oznaczają poszczególne poszczególne pozycje i które z nich są kluczowe
  • O czym będziesz mógł wnioskować po analizie tego raportu
  • Jak odzyskać utracone korzyści

Prowadzący

Jacek Jasiński

Doświadczony specjalista e-commerce, lider zespołu obsługującego kluczowych klientów Gonito. Specjalizuje się w łączeniu potrzeb biznesowych w odniesieniu do otoczenia sprzedaży transgranicznej.

damian wiszowaty gonito

Prowadzący

Damian Wiszowaty

Prawnik, znawca tematyki prawa własności intelektualnej i nowych technologii. CEO Gonito, oferującego kompleksową obsługę sprzedaży na zagranicznych marketplace'ach tj. Amazon, Kaufland.de, Cdiscount oraz eBay.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.