Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Budowanie wizerunku sprzedawcy na Amazon

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Na budowanie pozytywnego wizerunku sprzedawcy wpływa nie tylko sprawna obsługa zamówień, ale również atrakcyjny wygląd kart produktowych. Dołącz do webinarium i dowiedz się: - Jak odpowiednio zaprezentować produkty na Amazon - Jak skutecznie zachęcić klientów do ponownego skorzystania ze swojej oferty? - Czym jest procedura Amazon Brand Registry i jakich korzyści dostarcza? - Czym różni się feedback od review? - Czy postawa prokonsumencka zawsze się opłaca?

damian wiszowaty gonito

Prowadzący

Damian Wiszowaty

CEO Gonito Ekspert sprzedaży na Amazon, prawnik, specjalista w zakresie prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Założyciel oraz CEO Gonito - agencji, która jako pierwsza w Polsce zaoferowała wsparcie i optymalizację sprzedaży na Amazon, pomagając firmom - producentom i dystrybutorom w wejściu na nowe rynki.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.