Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Budowanie świadomości marki z wykorzystaniem Amazon Demand Side Platform Gość: Oskar Piórkowski

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

  • Jak reklamować produkty z wykorzystaniem Amazon poza platformą
  • Na czym polega partnerstwo reklamowe z Amazon
  • Jak sprawić, by Twoje reklamy osiągnęły zasięg międzynarodowy, zanim sprzedaż będzie wywindowana?

Prowadzący

Jacek Jasiński

Doświadczony specjalista e-commerce, lider zespołu obsługującego kluczowych klientów Gonito. Specjalizuje się w łączeniu potrzeb biznesowych w odniesieniu do otoczenia sprzedaży transgranicznej.

Prowadzący

Oskar Piórkowski

Seller Account Manager w Gonito, zaprawiony w boju specjalista SEO z szerokim wachlarzem wiedzy dot. Amazona. Swoją specjalizację rozwija w Advertisingu, co pozwala na znaczne zwiększenie sieci klientów.

damian wiszowaty gonito

Prowadzący

Damian Wiszowaty

Prawnik, znawca tematyki prawa własności intelektualnej i nowych technologii. CEO Gonito, oferującego kompleksową obsługę sprzedaży na zagranicznych marketplace'ach tj. Amazon, Kaufland.de, Cdiscount oraz eBay.

Prowadzący

Oskar Piórkowski

Seller Account Manager w Gonito, specjalizujący się zaprawiony w boju specjalista SEO z szerokim wachlarzem wiedzy dot. Amazona. Swoją specjalizację rozwija w Advertisingu, co pozwala na znaczne zwiększenie sieci klientów.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.