Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Amazon B2B nie tylko dla Vendorów. Poznaj Amazon Business. Gość: Julia Rezner

12:00 - 13:00 On-line

Webinaria zakończone

O webinarium

Sprzedaż hurtowa na Amazon to nie tylko model Vendor. Amazon Business to rozwiązanie, dzięki któremu jako Seller możesz rozliczać sprzedaż na zasadach B2B. Jesteś ciekaw jak to działa? Zapraszamy do obejrzenia odcinka, z którego dowiesz się:

  • Jak działa Amazon Business i dlaczego warto z niego skorzystać?
  • Czym różni się klient B2B od klienta B2C i jak dostosować do niego ofertę?
  • Co wpływa na decyzje zakupowe klientów biznesowych?

Prowadzący

Jacek Jasiński

Doświadczony specjalista e-commerce, lider zespołu obsługującego kluczowych klientów Gonito. Specjalizuje się w łączeniu potrzeb biznesowych w odniesieniu do otoczenia sprzedaży transgranicznej.

Prowadząca

Julia Rezner

Seller Account Manager w Gonito, od kilku lat obsługuje i rozwija sprzedaż zarówno producentów, jak i dystrybutorów. Specjalizuje się w sprzedaż B2B na platformie Amazon.

damian wiszowaty gonito

Prowadzący

Damian Wiszowaty

Prawnik, znawca tematyki prawa własności intelektualnej i nowych technologii. CEO Gonito, oferującego kompleksową obsługę sprzedaży na zagranicznych marketplace'ach tj. Amazon, Kaufland.de, Cdiscount oraz eBay.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.