Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Webinaria

Webinarium to rodzaj internetowego seminarium/szkolenia prowadzonego i realizowanego za pomocą technologii webcast, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie, a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi.

Poznaj najbliższe terminy webinariów

W GS1 oferujemy naszym klientom pomocne webinaria oraz szkolenia, które przybliżają tematykę wykorzystania standardów GS1, a także wyjaśniają zastosowanie kodu kreskowego EAN. Nasze webinaria stanowią praktyczną pomoc dla firm, które są zainteresowane wprowadzeniem nowoczesnych standardów GS1. Zapraszamy do udziału w multimedialnym szkoleniu, które dostarcza praktycznych informacji: szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu.

Co zyskasz dzięki naszym webinariom?

wiedza podana w przystępnej formie

interaktywne spotkanie z prowadzącym

wygodna forma bez wychodzenia z domu

Jak się zapisać?

Wystarczy zarejestrować się online na stronie konkretnego wydarzenia. Na podany w formularzu adres e-mail wyślemy indywidualny link z dostępem do wirtualnego pokoju konferencyjnego. Lista wszystkich nadchodzących webinariów znajduje się na naszej stronie na Platformie Clickmeeting

Jak przygotować się do webinarium?

Dzień wcześniej oraz 5 min. przed rozpoczęciem webinarium otrzymasz przypomnienie na wskazany adres e-mail. Wystarczy kliknąć w otrzymany w nim link i być z nami o wskazanej godzinie online.

Przed połączeniem zalecana jest również aktualizacja przeglądarki internetowej, wtyczki Flash oraz łączenie się przez stałe łącze (nie wi-fi). Zalecamy przeglądarkę Chrome.

Ile to kosztuje?

Webinaria GS1 są bezpłatne.

Kontakt

Szymon Fojutowski

Młodszy specjalista ds. marketingu i szkoleń online

Patrycja Frankowska

Specjalistka ds. komunikacji cyfrowej

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.